online magaza basarinin ilk 10 yolu

An bir online magaza açmak – mutlaka heyelan satis garanti edilmez. Online magaza fiziksel bir magaza daha kurmak için nispeten daha kolay, ama online alisveris sepeti gecede ‘Wal-mart’ veya ‘Zazzle’ olacak anlamina gelmez! Basarili bir online perakende is sahibi olmak için, yerinde bir plani var ve e ticaret bazi altin kurallari takip etmek gerekir. Altin kural veya burada açiklanan online perakende magaza basari için en iyi on yolu (bu her neyse):

Stratejik yön plani
Eger satmak ürünleri, hedef kitle, satin almak için yeteneklerini, rekabet avantaji (baskasinin bu ürün satis ve evet eger, ne pahasina ve herhangi bir ek tesisleri ya da degil olup olmadigini) konusunda açik olmalidir.

Kolay kullanici arayüzü
Sizin online magaza kolayca gezilebilir olmalidir. Evden için (bir satin alma islemi tamamlandiktan sonra bir alisveris alacak sayfa) sayfa ‘tesekkür ederiz’ her sey düzgün optimize edilmelidir ve tek tip ekran var. Bütün teklifler, indirimler, terimler vs açikça magaza belirtilmelidir.

Güven insa
Basarili bir online perakende magaza çalistirmak için, güven insa etmek gerekir. Bina güven en iyi yolu müsterilerinizin güvenlik duygusu veren geregidir. Müsterileriniz onun / onu gizlilige saygi duyar otantik bir kaynaktan aldiginizi hissetmeniz gerekir.

Tüm yaygin olarak kabul ödeme yöntemleri sunuyoruz
Eger magazada kullanmak ödeme ag geçidi kolayca müsterilerinizin ödeme islemi gerekir. Sinirli kredi / banka karti isleme tesisleri olan ag geçitleri kaçinin.

Saglam teknoloji platformu
Sizin online alisveris sepeti çözüm saglam bir teknoloji platformu, Microsoft. NET üzerine insa edilmelidir. Bir. NET-alisveris sepeti bu mevsimsel alisveris çilginligini sirasinda ani satis-acele dayaniklidir gerçekten ölçeklenebilir alisveris sepeti çözüm elde etmek için gerekli arayüz verebilir.

Seffaf politikalar var
Sartlari, dönüs politikalari, out-of-stok politikalari, zaman nakliye vb tüm alisveris magaza ziyaret ettiginiz için çok önemlidir. Bu politikalarin açikça tanimlanmis tutun ve kesinlikle her islem içinde politikalarina uygun.

kisisellestirme
Kisisellestirme bakimi herhangi bir alisveris sepeti çözüm yoluyla basarinin anahtaridir. Müsterileriniz size online alisveris sepeti ulasan HEMEN satiyoruz ürün türüne bilmeli. Sizin ürünler müsterilerinizin demografi özgü olmalidir.

Tesvikler ve indirimler
Online alisveris yapanlar genellikle en iyi firsatlari ve pazarlik arayin – bu yüzden, onlari freebies ve indirim vermek! En önemlisi, indirim veya freebies verirken, online alisveris sepeti yüksek sesle ve net olun.

Müsterilerinizin yönetmek
Müsteri bildirin – Bir öneri uyguladiginizda degisiklikler önermek için müsterilerinize tesvik ve. Buna ek olarak,, çalisma topluluklar anket çalistirin ve ürünlerin çesitli yararli yönleri hakkinda tartismak. Is kolunuz bir uzman olmak ve müsteri sorunlari çözmek.

Saglam bir müsteri destek saglamak
Iyi müsteri destegi bir online perakende magaza sürdürülebilir büyüme için bir anahtardir. Magaza üzerinde net bir sekilde iletisim bilgilerini görüntülemek ve kisa sürede olabildigince müsterilerinizin sorularina yanit.