online ödeme islemcileri – kim online ödeme almak için kullanilacak

Biz en iyi bilinen ödeme isleme sistemleri bazilarina bir göz atin, ve onlar hakkinda biraz daha bilgi vermek ve isiniz için en iyi bes ödeme isleme sistemleri bakmak.

PayPal – Muhtemelen en internette ödeme sistemi hakkinda bilinen, herkes kullanilan ya da eBay mal için ödeme ya da bagis olarak online para göndermek için olsun, Paypal kullanmis biri bilir, PayPal en çok kullanilan ödeme yöntemlerinden biridir civarinda. PayPal müsteri ve müsteri finansal bilgilerin herhangi paylasmadan hizli ve kolay bir ya da is ödemek saglayan çok güvenli bir online ödeme yöntemidir.

Google Checkout – Biz müsterilerimiz için kullaniyoruz ki en son ödeme seçenekleri biri müsterileri için en favori seçeneklerden biri haline gelmistir kurmak çok kolay ve hizlidir. Ücretleri gerçekten rekabetçi ve Google Adwords kullaniyorsaniz, çünkü bir marka olarak genel kamu güvenini Google ve, ayni zamanda, küçük bir “güvenli çikis” logosu müsterilerimize siparisleri bir artis için gördük Reklamlara, ilave olacak nerede onlar için kullanacagiz, online mallar için ödeme için bile olsa!

SagePay – Daha önce ve en çok Protx olarak bilinen, bu ödeme processer Ingiltere ve Irlanda’da önde gelen ödeme seçeneklerinden biridir. Onlar rekabetçi fiyatlar ve sektöründe lider biri olarak görülmektedir güvenli bir sekilde ödeme, sunan, askin 25.000 müsteriler iddia ve uzun yillar varligini olmustur. Bu ürünün entegrasyonu oldukça karmasik olabilir ve kurulum sadece dogru almak için zaman alabilir, ancak bunu yaptiginizda, Internet üzerinde önde gelen ödeme islemcilerinden biri olacaktir.

Nochex – Bu lider ve bagimsiz Ingiltere merkezli bir online ödeme sirketi, küçük online isletmeler ile çalisan ve bir çevrimiçi, kullanimi kolay, erisilebilir, çok basit ödeme hizmeti saglayarak uzmanlasmistir. Bir ‘tam’ ve esnek online ödeme paketi ariyorsaniz, o zaman ödeme seçenekleri her türlü ve baris onlar bir süre için yaklasik edilmis gibi, aradiginiz tam olarak ne hizmet yelpazesini bulmak ve sunacak onlara güvenebilirsiniz akla.

RBS WorldPay – RBS WorldPay sadece WorldPay eskiden, ama simdi Ingiltere’nin en büyük ve en köklü bankalarindan biri bir parçasidir. Sistem, internet üzerinden kredi ve banka kartlari her türlü kabul etmenize olanak tanir ve onlar da bir tüccar kontrol paneli, biz gerçekten yararli buldum ve çok maliyetli bir sey ile telefonla ödeme almak saglar harika bir küçük sistemi var.