sistemleri mobilya egitim merkezleri esneklik ekler

Çalisan egitim merkezleri, ofis gibi “otel,” sistemleri mobilya kalitesini test edebilirsiniz. Bu merkezler özellikle teknolojideki gelismeler, ürün veya hizmet personeli güncel ve verimli bir sekilde müsteri ile etkilesim mümkün tutmak için düzenli egitimler ihtiyaç duyan firmalar agir kullanmak için konur.

“Basarili egitimler personel dikkatini tutmak için ve çekici bir genel egitim ortami saglamak için oturumlari ilginç hale getirmek için bir sirketin adina bir baglilik gerektirir,” Mark Bassil, es-kurucusu ve MAiSPACE baskan yardimcisi, bir Mt diyor. Zeytin, NJ, modüler ofis mobilyalari sistemleri merkezli üretici. “Zekice tarz sistemleri mobilya iyi egitimli personel önemi sirketler yer destekler merkezi tasarimi için uygun bir çözüm saglar.”

egitim merkezi bilesenleri

Egitim merkezleri isin dogasi yansitan, büyük veya küçük, basit veya karmasik olabilir. “Oturumlari ilerledikçe, personeli degil kendi çalisma alani farkli bir alan içinde çalisma firsati verilmeli,” Bassil diyor. “Ama baslangiçta, grup toplantilari egitim sinifi için genel bilgiler sunan en verimli araç kanitlayabilir. Egitim merkezi konaklama ile ise sürekli oturumlari döngüsü asagidaki gruplar bosalan yer isgal için izin ileri gruplara tasimak için kullanilabilir olmalidir. ”

egitim sinif

MAiSPACE hareketli tam bir duvar veya istiflenebilir panel sistemleri ideal egitim siniflari için uygundur, Bassil diyor. Onlar düsük ses iletimi cam paneller izolasyon hissi aktarmanin olmadan bu basarmak içeren zaman henüz, disaridan dikkat dagitici gizlilik saglar. “MAiSPACE istiflenebilir panel sistemleri duvarlari yüksekligi 14 metre ile egitim odalari insaati saglamak,” diyor. “Her iki durumda da, sistemin esnekligini sinif büyüklügü neredeyse bir gece degistirilebilir anlamina gelmektedir.”

Sinif düzeni iki tip için, egitim MAiSPACE standartlarla uyumlu kablo ses sistemleri, veri, internet ve video gereksinimleri ile saglanir. Çalisma yüzeyleri, bilgisayar, yazici, depolama kutulari, raflari A / V bilesenleri ve diger egitim destek unsurlari ise konumlandirilmis ve gibi pürüzsüz bir egitim oturumu temin etmek için gerekli olabilir.

bire-bir egitim

Derinlemesine egitim personeli bu durumlarda, egitmenler kendileri, müsterileri ya da potansiyel bir simüle sekilde etkilesim gerektirebilir. “Satis temsilcileri, örnegin, müsterileri ile elektronik zaman daha yüz vakit geçirmek olabilir.” Bassil diyor. “Gerçekçi bir ortamda bu bire bir karsilasmalar için personel hazirlamak için, egitim merkezleri konferans sonunda worksurfaces içeren modüler özel veya açik ofis is istasyonlari ile donatilmis olmalidir. Bu insaat egitiliyor bireysel ve arasinda yüz yüze tartismalari tesvik eder ‘müsteri.’ Bu egitim is istasyonlari egitmen tarafindan istenebilecegini sorulara cevap için egitim firma veri bankalari erisim saglamak canli elektronik baglantilari ile donatilmis olmalidir . MAiSPACE yerel ag (LAN) kablolama sistemi tamamen bu eylemleri destekler. ”

Egitim is istasyonlari hizli kirmak hazir sonuçlar kullanmak için yeni bilgileri koymak için izin, sinif ya da etrafinda bitisik yerlestirilmis olabilir.

Küçük konferans salonlari olarak yapilandirilmis Modüler break-out alanlari egitimlerin grup tartismalari ve degerlendirmeleri kolaylastirir. Yakin satis odalar ve tablolar bir egitim tesisi için bekliyoruz eklendi dokunur.

kalite oturma önemi

Agir egitim gündemleri olan firmalar kullanilan sistemlerin mobilya kalitesini düsünmek gerekir. “Egitim merkezleri genellikle bir çalisanin kendi çalisma alani daha zor kullanimi olsun,” Bassil diyor. “Bu muhtemelen farkli boyutlari ve agirliklari devam eden bir akis karsilamak gerekir oturma, en belirgindir.

“Aslinda, birden fazla kullanici farkli yolcularin kendi begeninize göre sandalye ayarlamak zaman gerçek bir egzersiz oturma verebilir,” Bassil diyor. “Ayarlamalari Inferior tasarimlari, kötü insaat ve sinirli seçenekler piyasada birçok ürün basarisiz alanlardir. Kötü bir sandalye gün iyi bir egitim oturumu katkida bulunmaz. ”

MAiSPACE MAiCHAIR, ofis koltugu bilesenleri OSHA kurallari karsilayan veya asan olaganüstü bir tasarim ile oturma giderir. “Bir egitim ortami Özellikle çekici,” Bassil diyor, “bizim mühendislik plastik kabuk yoluyla elde sandalye pasif ergonomi oldugunu. Arastirmalar hemen hemen hiç kullanilmamis oldugu karmasik ayarlamalar olmadan bireysel kullanici sekline Bu kaliplar. ”

En ofis koltuklari için ortak karmasik ayarlama islemleri aksine, MAiCHAIR ayarlama mekanizmasi basit bir çalismadir. “Bu bir ayarlanabilir gerilim direnci, pnömatik koltuk yüksekligi farkliliklar ve tüm sakinlerinin konfor saglamak için çok pozisyonlu tilt-kilit kontrolü saglayan Syncro-Tilt mekanizmasi kolay-islet olusur,” Bassil diyor.

Bir bütün olarak kendi tesislerine yaptigi gibi Özetle, sürekli egitim gerektiren sirketlerin egitim merkezleri sistemleri mobilya ve oturma için ayni önem vermelidir.