toptan giyim pazari

Toptan giyim pazar büyük olasilikla tüm toptan piyasalarin en büyügüdür. Bu en büyük hedef müsterisi var olmasidir. Toptan giyim piyasasinin önemli kesimleri erkek, kadin ve daha fazla alt kategoriye ayrilir çocuklar için giysiler sunuyoruz.

Kadin ve erkek toptan giyim giysi tasarimcisi, resmi giyim ve beden giysi olarak siniflandirilir. Toptan etek, toptan elbise ve toptan kot tüm zamanlarin en çok satan toptan giyim bazilaridir. Toptan giyim pazari çok büyük bir spektrumu kapsar. Ayni zamanda hamile kiyafetleri gibi nis segmentler içerir. Çocuklar için toptan pazar segmentinde bu bebekler, küçük çocuklar, ergenlik çagi öncesi ve gençler gibi farkli yas gruplarina göre ayrilabilir. Bir toptan giyim is kurarken ele almak istediginiz nis seçilmesi çok önemlidir.

Çogu insan kadinlarin erkeklerden daha bilinçli daha moda oldugu için kadin toptan giyim segmentinde en karli oldugu varsayalim. Ancak, bunu en karli olan çocuk toptan giyim pazari oldugunu bilmek sasiracaksiniz. 22000000000 $ – çocuklar için giyim pazari yaklasik 20 $ degerinde oldugu tahmin edilmektedir. Çocuklarin hizli giysilerini disinda büyürler olmasidir.

Toptan giyim is sahipleri hem de müsterilerine çok karli. Müsteriler çok uygun fiyatla yüksek moda tasarimcisi giyim genis bir yelpazede satin almak. Onlar indirimli fiyatla giysi satin almak için satis ve teklifler için beklemek zorunda degilsiniz. Satis (genellikle en fazla% 50) ile karsilastirildiginda aslinda toptan magaza daha fazla indirim (80%) sunuyoruz. Toptan giyim pazari da artik çevrimiçi çalisir. Bu Internet üzerinde çesitli toptan giyim magazalari bulabilirsiniz. Toptan giyim pazarini genisletmek için toptan is sahipleri için firsatlar saglayarak, böylece büyük bir oranda büyüyor ve. Toptan giyim pazari moda giyim piyasalarin gelecegi.