Ücretsiz web sitesi trafik almak için 5 kanitlanmis teknikleri

Her gün web sitenize trafik hakkinda bilgi almak ama hepsi iyi çalismaz. Hayal edebileceginden çok daha daha fazla is var çünkü bekle – Iste hizli bir sekilde web sitenize trafik alacak bes kanitlanmis tekniklerdir.

teknik # 1: sosyal ag araciligiyla insanlara yardim yollarini arayin
MyBlogLog ilginç ve eglenceli kim ile ag kisileri bulmak için gitmek için harika bir yerdir. Kayit ve bir profil yok. Bunu yapmak içindir ne çünkü MyBlogLog de otomatik olarak sitenizde yer alacak. Eger hizli bir sekilde trafik almak oldugunu göreceksiniz.

teknigi # 2: Diger insanlarin bloglarinda yazilan
Blogunuza kalkmak sekilde ve MyBlogLog veya üzerinde olup olmadigini çalisan yok. Ilgi web sitenizin alanda popüler bloglar için Internet arama. Ücretsiz web sitesi trafik almak için yapmaniz gereken tek sey diger insanlarin bloglarda yorum olun. Kendi yazilan yorumlarinizi uygun hale getirilmesi.

teknik # 3: digg kaydolmak ve web sayfalari göndermek
Digg insanlar gibi web siteleri hakkinda herkese anlatmak için gitmek bir yerdir. Onlari bir arsiv tutar ve insanlar web sitelerini ziyaret edin. Digg içinde kisisel web sayfalari sonrasi ise trafik ve 24 saatlik süre içinde Digg Google indeksleri sayfalari alacak.

teknik # 4: ücretsiz bir sey vermek
Eger ücretsiz web sitesi trafik baslar ne zaman ziyaret ederken almak onlar için bir sey var. Bu bir yaratici düsünme ve mantikli görmek. Örnek olarak, bazi insanlar e-kitaplar vermek ve digerleri makaleler verir. Hatta bazilari eglenceli ve ilgi çekici etiketleri vermek. Bu freebies her zaman ise ne olursa olsun.

teknik # 5: kisa yazi yazmak
Yazi yazma insanlar her zaman bilgi ariyorsaniz çünkü ücretsiz web sitesi trafik almak için çok sicak bir yoldur. Yazi koymak için web dizinleri yüzlerce ve yerler kelimenin tam anlamiyla vardir. Uzmanlik ve daha fazla bilgi için sitenize gelen insanlarin Bölgenizde bir gecede uzman olmak.

Ücretsiz web sitesi trafik çok kolay, ancak tutarli olmak zorunda. Sadece bu bes basit teknikleri takip ederseniz sürekli sitenize trafik alacak. Basari için bekledi, ve daha fazla kisi ve web sitenizin daha fazla ücretsiz web sitesi trafigini görünecektir haberiniz baslamaz olusturulur.