web sitesi kredi karti islem – uygun bir saglayici bulmak için nasil

E-ticaret web siteleri pazara pek yeni, henüz çünkü kredi karti dolandiricilik tehlike bankalar ve finans kuruluslarindan ticari hesaplar için onaylanmis almak zorluklar yasiyor sahipleri görmek oldukça yaygindir. Neyse ki, hizmet e-ticaret isletmelere daha istekli birçok internet tüccar hizmetleri vardir. Bu özel servis saglayicilari var bir bakilmaksizin olmak düsük ya da yüksek risk, küçük ölçekli veya büyük isletmelerin e-ticaret isletmeleri yönetimi ile ilgili zorluklar, derinlemesine bilgi sahibi.
Bir tüccar hesabi saglayici ve kredi karti islemciler bakmak için ne?
Is türleri genis bir seçim için çesitli hizmetler sunuyoruz orada çok sayida tüccar hesabi saglayicilari vardir. Bir tüccar hesabi için uygulamadan önce, kredi raporu ince eleyip sik dokumak. Bu, iyi bakmak bunu yapma olasiligi varsa. Iyi bir kredi raporu daha iyi fiyatla almak olacaktir. Tüccar hesabi saglayicilar, web sitenizde asagidaki bilgileri arayin:
Red ve iadeler üzerinde * kesin bir politikasi
Kullanim tablosu * açisindan
* Bir gizlilik politikasi
Dahil maliyetlerinin detaylari * bir nakliye politikasi
Ilk bir tüccar hesabi almak: gidiyor almak için, bir e-ticaret isletme kredi kartlari islemek için bir tüccar hesabi gerektirir. Bunu iki sekilde alabilirsiniz:
* Gerçek tüccar hesabi: Bu bir is, bir banka veya diger mali kurulus ile olan bir hesap oldugunu, bu seçenegi genellikle büyük, kurulan isletmeler tarafindan tercih edilmektedir. Is bir tüccar hesabi için bir basvuruda, bankanin is kredi raporu veya sahibi ve is tür kontrol eder – (düsük veya yüksek risk) web sitesinde yapilan olacagini, banka istegi onaylar veya reddeder bu temelde. E-ticaret is banka tarafindan öngörülen kurallara uygun olmalidir.
* Üçüncü taraf islemci hesap: Böyle bir hesap da küçük isletmeler ya da baslatilmasi için uygundur, ve zor bir zaman yüksek riskli isletmeler baska ticari hesaplar için kabul alma. Bu durumda, online is ait hesaptaki tüm kredi karti islemleri isleyen bir üçüncü sahis servis için bir istek gönderir. Is dogrulamalari siki seviyesine tabi degildir ve islemcinin politikalarina uygun yeterlidir. Güvenilir bir üçüncü taraf islemci iyi bir örnek PayPal oldugunu.
Uygun bir alisveris sepeti uygulamasi seçin: online ödeme kabul etmeye baslamak için sonraki adim uygun bir alisveris sepeti seçmektir. Eger tüccar hesabi ve ödeme ag geçidi ile sorunsuz bir sekilde çalisacak bir alisveris sepeti uygulamasi aramak gerekir.
Yaklasik üç kredi karti ödeme islemciler Talep alintilar ve gideri ve karsilasma: Son olarak, kredi karti islem hizmeti fiyatlarini karsilastirin. Ücretleri kredi karti islem, (ortalama bilet boyutu) ve ayda görülen kredi karti satis ortalama sayisi basina ortalama satis dayali yaygin arasinda olabilir. Tüm ilgili maliyetleri net bir sekilde açikladi ve sözlesmede belirtilmelidir. En saglayicilari ücretler dahil:
* Kurulum ücreti
* Iskonto orani (her bir islem yüzdesi)
* Islem ücreti
* Aylik asgari ücret
* Iptal ücreti
* Ag geçidi ücreti (pakete dahil degilse)
* Basvuru ücreti (istege bagli)
* Çesitli masraflar
Herhangi bir acele kararlar verme. Bir karar vermeden önce saticilarinin aa kapsamli karsilastirma çalistirin. Yakindan saglanan hizmetler, fiyatlar, müsteri hizmet kalitesi ince eleyip sik dokumak, vb referanslar alin ve saglayici geçmiste teslim emin olmak için onlara sorular sorun. Kredi karti isleme hizmetleri degistirme sikici bir is olabilir. Dogru seçim çevresinde ilk kez yapmak için ev ödevi yapin.