1ShoppingCart sisteminin artilarini ve eksilerini.

Net üzerinden pek çok e-ticaret seçenek olsa da, 1ShoppingCart essiz bir deneyim sunuyor. Basit bir arayüz ve hizli kurulum süresi ile, en kisa sürede bir kar dönüm baslamak isteyen web sitesi sahiplerinin bir popüler bir seçim olmustur.

Alisveris sepeti kurmak ve entegrasyon her zaman yeni bir kullanici için çok kolay degildir. Ürün yönetimi, ödeme ag geçitleri, SSL sertifikalari ve benzer görevleri ile ilgili olarak sahip oldukça korkutucu olabilir. 1ShoppingCart tür isler disinda endise ve hayal kirikligi alir.

Eger ürün ilk grup ayarlayabilirsiniz sadece birkaç tiklamayla, bir kupon kodu ya da iki eklemek veya ödeme ag geçidi entegre. Kadar basit olmayan birkaç görevler vardir, ama zaman az miktarda sizin için bu isleri tamamlayabilirsiniz orada pek çok uzman var. Diger bir deyisle, sizin kurulum maliyeti düsük tutulacaktir.

Bu 1ShoppingCart baska çözümler üzerinde birçok avantaji vardir dogru olsa da, onun eksiklikleri var. Bir örnek olarak, bu özel çözümler 1ShoppingCart geldiginde kadar esnek degildir. Eger kendinize alisveris sepeti ile benzersiz durumlar olan hayal, o zaman baska bir yere bakmak akillica olabilir. Aksi takdirde, bu listenin en üstünde 1ShoppingCart koymak akillica olacaktir.