e-ticaret sitesi dönüsüm oranlarini artirmak için ipuçlari

Online ürün satan herhangi bir is iki zorluklarla karsi karsiya: sitenize trafik ve daha sonra ödeme yapan dönüstürerek. Eski sosyal medya araciligiyla arama motoru optimizasyonu (SEO) online pazarlama, yollari bir numara ile yapilabilir. Ikincisi biraz daha zordur. Bu güven tasiyacak ve çekici bir sekilde ürün görüntüler iyi tasarlanmis, kullanimi kolay web sitesi gerekiyor.

Ise iyi bir e-ticaret web sitesi tasarimi ilk adimdir. E-ticaret web sitesi dizayn sahip oldugunda bu mutlak gereksinimleri göz önünde bulundurun.

Ana sayfasinda dogru ürün koymak – hemen onlarin dikkatini çekmeye ve sitenizin ayni zamanda tüm ilgili ne açikça gerekir bu yüzden en çok ziyaretçi ana sayfaniz dogrudan gelecek. Iyi kaliteli görüntüler ile sag ön sezon için en çok satan ürünleri, özel teklifler veya ürün koyarak siteyi ve çikis yakin içine daha fazla ziyaretçi satmak ve bastan ne gösterecek!

Iyi e-ticaret web sitesi tasarimi genellikle gözden kaçan kismi satis kopya – Eger basarili olmak istiyorsak bu zaman ve hatta para yatirim gerekir. Bu açikça sadece ÖZELLIKLERI, ürünlerinizin FAYDALARI degil ifade etmek gerekiyor.

Müsteriler e-ticaret web sitesi en yüksek kalitede Sözünde ve tedarik ürünleri yerine getirmek mümkün bir gerçek sirket, gerçek bir is, oldugunuzu göstermek gerekiyor bu yüzden güven marka ve sirket satin.

Bunu yapmak için web siteniz için bu seçenekleri göz önünde bulundurun:

Bir Hakkimizda sayfasi olusturma – müsteriler ile ilgileniyor kim oldugunu bilmek istiyorum. Bir müsteri sizden satin almak için karar önce sirket hakkinda ayrintili bilgi ve tüm iletisim bilgileri (ayni zamanda Iletisim sayfada hangi olmalidir) içeren bir Hakkimizda sayfasina sik sik ziyaret edilecektir.

Kisisel olun – o zaman da bildiginiz gibi bir müsteri sonra oldugunuz güven üreme, hissettirecek yardimci olacaktir müsteri karsi karsiya personelin isimleri ve resimleri (en az) ekleyerek, is uygun eger.

Basinda? Dünya söyle! – Aldiginiz tüm medyada içeren web sitenize bir bölüm ekleyin. Yerel gazete ya da radyo istasyonu söz, o zaman dogru bir sey yapiyor olmasi gerekir ve müsterilerinizin çok daha fazla güven olasiligi artacaktir.

Bir Görüsler bölüm ekle – hiçbir sey diger insanlarin aldim ve kullanilan ürün ve onlarla mutlu olmustur bilerek daha bir müsteri daha rahat hale getirir. Bu ürün ve hizmet ne kadar mutlu söyleyerek memnun müsteri referanslari kalitenizi göstermek için harika bir yoldur.

Sizin döner politikasi üzerinde açik olun – onlar istedi ya da ne bekliyorsaniz degilse onlar en az yaygara ile ürün iade biliyorum müsterilerin sizden satin almak için çok daha muhtemeldir. Eger getirilerinin kilo ürün iade ve yüz binlerce ile bitirecegiz korkmayin – bu nadiren olur, ama CAN bilerek bir müsteri duymak istedigi seydir.

Bir Gizlilik Politikasi Ekle – açikça, özellikle bir müsterinin kisisel bilgileri, e-posta adresi paylasmak asla yaparsaniz isinizde güven daha da artacaktir.

Eger e-ticaret sitesi basarisi bina ama su ilk etapta temel hayati önem tasimaktadir almak için alabilir daha pek çok adim vardir.