konsinye satis – karli ebay is modeli

Eger eBay mal satan bir ek gelir elde edebilmek için sans ister misiniz? Eger ancak daha sonra, müsterilerine hisse senedi veya mal sevkiyati bir göz tutmak zorunda fikrini sevmiyorum eger neden konsinye satis kullanarak para kazanmak düsünmüyoruz. Eger kendi ürünlerinin satis baska birisi için orta adam olarak hareket yerdir.

Ancak, size satmak ögeleri bir kar sonunda emin olmak için sevk is kurmak için yapmaniz gereken bazi seyler vardir. Asagida bu seyler vardir sadece ne bir göz atin.

1. Yapmaniz gereken ilk sey bir PayPal hesabi kurmak oldugunu. Bu size kim dogrulamak için bilgi gerekir gibi tamamlanmasi biraz zaman alacaktir. Bu size para yatirilir isteyen oldugunuz banka hesabinin sahibi oldugunuzu dogrulayan içerecektir. Bilgileri dogrulamak için dogru PayPal hesabiniza nakit iki küçük miktarda iletecektir oldugunu. Bu yazmak gerekir, o zaman PayPal oturum ve biriken tutarlar dogrulamak ve giris tiklamaniz gerekir. Tabii ki, bir kez kurmak bu o zaman dogrudan müsterilerden ödeme almak mümkün olacak demektir.

2. Yapmaniz gereken bir sonraki sey eBay saticinin hesabina ayarlandi. Bu giris için PayPal hesabi ile ilgili ayrintilari gerekir. Bir kez hesap ürün satmak baslayabilirsiniz kurulmustur. Ögenin satis fiyati koyarak ile birlikte giris eBay liste için bir ürün aslinda gibi Ancak, müsterilere mal nakliye maliyetleri ile ilgili bilgiler bulundugundan emin olun.

3. Eger konsinye satis ile eBay para kazanmak söz konusu oldugunda gerçekten gitmek yapmak isteyen varsa, o da kendi web sitesi kurma deger. Bu seçtiginiz etki alani adi ürün veya satmakta oldugunuz hizmetleri ile denk bir olmasi önemlidir. Para küçük bir miktar için bir alan adi ve web paketi satin alabilirsiniz çevrimiçi yerlerde bol vardir.

Eger etki alani adi satin aldiktan sonra, o zaman web sitesi olusturmak gerekir. Tasarruf ve nasil olmasini istedik, aslinda kendi insa olabilir. Yine teklif tavsiye, ipuçlari ve sizin için sablonlar ayni zamanda da site için ücretsiz hosting sunacak birçok durumda ücretsiz bazi durumlarda kullanmak için çevrimiçi yerlerde bol vardir.

Biz bazi seyleri baktik yukaridaki konsinye satis ile eBay para kazanmak için yapmak gerekir. Kesinlikle isinizi kadar bina adamak daha fazla zaman, daha fazla kisi size güvenir ve bu da satis için daha fazla yol dönüm göreceksiniz.