Lütfen sezon kullanin – alisveris sezonu için hazir olmak için nasil

Bu perakendecilerin çogu için ‘tatil’ sezonu, magaza disinda bir uzun kuyruk, yedek, gecikmeli teslimat için aktiflestirilmis e-posta için telefon üzerinde hiçbir bagiriyor müsteri – bir sükunet her yerde bu gün vardir. Bu sezon var – ayni fanatik alicilar sadece bu gün bir sey satin almak için ilgi degil! Peki, bu gün yapmak planliyorsunuz? Futbol izle? Wimbledon izle? Balik? Ya da önümüzdeki alisveris sezonu sirasinda saglam KAR verecegini yapmak baska bir sey var mi? Peki, bu is hakkinda ciddi ciddi düsünmek zamani!

Sezon size alisveris sezonu için is yetenekleri ve plan degerlendirmek için zaman verir. Aslinda, basarili online perakendecilerin çogu bu dönemde, plan ve hareket analiz, bu yüzden alisveris baslamadan hemen önce, tamamen YENI bir sey baslatmak ve alisveris sezonu bitti zaman ‘rekor satis’ elde sonunda. Unut o oyunun kurallarini degistiren hatta online devleri, birkaç basit ve henüz organize adimlar pazarlama fikirleri is için harikalar yapabilirsiniz.

Online magaza otomatik: Microsoft Perakende Yönetim Sistemi (RMS Microsoft) gibi POS yazilimi kullaniyorsaniz, size online magaza ile entegre zamani geldi. Online perakende magaza ile Dynamics RMS veya POS sistemi entegre veri giris ve siparis isleme zaman% 50’den fazla tasarruf edecek.

Tasarim yenilemek: Eger rakipleri ile web sitenizin tasarimi karsilastirma mi? Bu solgun görünüyor mu? Ya da rakip yeni bir tasarim-öge veya daha fazla müsteri woo potansiyeli vardir çekici bir animasyon var mi? Simdi göz atin! Seyir kolayligi Sadece güzellestirme ugruna 1) online magaza ve 2 olusturmak için baskasinin tasarim kopyalamak asla GEREKMEKTEDIR) asla kesme-asagi – Ama dikkat iki sey lütfen. Online perakende magaza benzersiz bir görünüm gerekir, estetik dizayn ve henüz rahat ürünleri bulmak için tam bir özgürlük sunmalidir.

Sizin kategoriler üzerinde çalisin: Sizin ürün kategorileri bölümleri veya perakende magazasinda ‘kat’ gibi ve alt kategoriler raf ya da raflar gibidir. Yani, gibi düzgün mümkün oldugunca kategoriler düzenlemek. Eger yeni ürünler eklemek için planliyorsaniz, kategoriler ve alt kategoriler ekleyin. Uzmanlar, en çok satan kategoriler veya ürünler ilk gelen gerektigini söylemek o online alisveris sepeti geldiginde bu ani müsterinin gözleri sifir oldugunu.

Fiyatlandirma yeniden kontrol: Geçen yilki fiyatlandirma yapisi bu yil çalismayabilir. En iyi ve en kötü performans ürünleri not edin. Baskalarinin ayni ürün için sarj ögrenin. Unutmayin, geçen yil iyi bir performans bir ürün mutlaka gelecek yil iyi yapamazsiniz. Yani, fiyatlandirma rekabet tutun.

Arama-motoru pazarlama faaliyetleri planlamak: Arama motoru pazarlama uzun bir süreçtir ve simdi baslarsaniz, size tatil sezonu basinda sonuç dogru olacaktir.

Arastirmacilar alisveris sepeti terk arkasindaki nedenleri% 70 “satis dil” yazilmis yetersiz veya eksik ürün bilgileri ve ürün bilgileri oldugunu söylemek: ürün açiklamasi yeniden yazin. Müsterileriniz dün dogmus degildi, onlar satin almak istiyorum biliyorum. Yani, kimin açiklamalari eksik veya gereksiz yere abartili ve degisiklikleri yapmak ürünleri bulmak.

Bunlar, bu sezon boyunca yapmaliyim her sey degildir. Yeni is olanaklari kesfetmek, size yardimci olmak için alisveris sepeti satici sormak ve daha da, size uygun bir cevap alamadim, bu online alisveris sepeti saglayici degistirmek ve alisveris sezonu baslamadan önce güvenilir bir için gitmek yüksek zamani.