microsoft word ile ebooks olusturma Kendi ebay is kurma tehlikeleri

Benim önceki eBay açik artirma egitimde, seni eBay birisi ögrenmek için ödemek istedigi bir sey biliyorum size benim kisisel garanti hakkinda konustuk. Bu çorba tarifleri, teknik bilgi, balikçilik ipuçlari, ya da baska bir sey, ben sadece hakkinda bilmek bir sey hakkinda yazarak bir eBay ev is baslayabilirsiniz garanti olsun. Hiçbir envanter, hiçbir büyük baslangiç ??maliyeti – sadece yazma! Ve Birisi elektronik kitap, ya da “e-kitap” satin aldiginda, sadece bir eki olarak onlara e-posta – böylece postaneye herhangi bir gezi olmadan dünya üzerindeki herkes için satabilirsiniz!

Bu kolay bir yolu bu konuda bilmeden kar içine yemek olabilir çünkü olsa da, bu e-kitap olusturma konusunda dikkatli olmak lazim.

Bazi insanlar Microsoft Word gibi basit bir kelime islemci programi kullanmayi tercih. Bu yöntem, kendi bilgisayarinizda böyle bir program var, bu yüzden baslamak için bir sey satin almak zorunda degilsiniz zaten birçok kisi bazi faydalari vardir. Eger gerçekten bir belge olusturmak için gelismis özelliklerini kullanmak zorunda degilsiniz, çünkü baslamak için oldukça basit bir program.

Asil sorun arkadaslariniza gönderebilirsiniz, ya da daha kötüsü, binlerce kisi ücretsiz olarak is erisim saglamak için bir dosya paylasim sitesinde koyacagiz insanlardan isinizi korumak için hiçbir sekilde olmasidir! Bu paylasim bazilari bir kismi degil, kötü niyetli, ama cebinizde tüm para var.

Is olmanin bir kismi karinizi maksimize etmek ve bunun için ödenmeyen olanlardan isinizi korumak oldugunu bir parçasidir. Kelime aslinda içinde e-kitap yazmak için harika bir program olsa da, aslinda insanlara göndermek için en iyi biçimi degil. Bir sonraki eBay egitimde, yetkisiz erisime karsi koruma için izin PDF dosyalari olusturmak için kullanilabilir Adobe ürünleri bir göz atacagiz. O zamana kadar, yazi almak ve en baslayalim! Kendinizi eBay bilginizi satarak zam vermek – Bir zam vermek için bir baskasi için beklemeyin!