yedi adim bir online üçüncü taraf mürekkep satici seçin

Tüm üçüncü taraf mürekkep saticilari göründügü kadar iyi degildir. Burada yüksek kalitede geri dönüstürülmüs veya uyumlu mürekkep kartuslari bakmak ilk kez güvenilir bir satici bulmak garanti için yapabileceginiz birkaç sey var.

Onlar kartuslari kontrol ettiginizden emin olun. Geri dönüsümlü kartuslari dolum sonra test edilmelidir ve uyumlu kartus de iyice test edilmelidir.

Online onlar hakkinda insanlar ne diyor? Insanlar bu özel sirket ile ilgili neler söylediklerini belirlemek için bir online arama yapin.

Daha uzun rekabet daha is olmustur? Mümkün oldugunda, birkaç yildir varligini sürdürüyor bir sirket seçin.

Onlar bir garanti var mi? Bazi online yazici mürekkebi saticilari garanti sunuyoruz; bazi yoktur. Yazici mürekkep kartusu olmasi gerektigi gibi ise yaramazsa ne olur ögrenin.

Kendi kartus yazici zarar ne olur? Onlar ücretsiz olarak yazici tamir edecektir size, bu zaten belgelerinde dile degilse yazili olarak söz olsun.

Onlar mürekkep tasimak mi? Seçtiginiz sirket sürekli marka tasir emin olun.

Bir telefon numarasi var mi? Eger kartusu ile ilgili bir sorun varsa, bir sirket temsilcisi ile temasa degil eger, dünyanin en iyi iade ya da degisim politikasi herhangi bir yarari olmayacaktir.

Her online yazici mürekkebi satici saygin degildir. Seçtiginiz sirketin online itibar biraz arastirma yapin. Saglam bir sicili, iyi müsteri hizmetleri ve yüksek kaliteli kartuslari ile bir sirket almak.