alisveris sepeti programi farkli nasil-yol

Eger online pazar ve oldukça büyük bir müsteri e-posta ve adres listesi varsa, farkli ve öne çikarin bir yolu yoktur. Nasil?

Çogu alisveris sepeti programlari bir ihracat listesi özelligi var. Bu güvenlik ve sabit diskinize ihracat ve gerekirse birden fazla kopyasini tutmak gibi müsteri tabani yedekleme için iyidir.

Ancak, “Ihracat Listesi” özelligi için baska bir faydasi yoktur. Hiç müsteri adres listesi indirme ve onlara ulasmak için dogrudan posta ya da kartpostal kullanarak düsündünüz mü?

Nasil birçok çevrimiçi pazarlamacilar bunu? Çok az!

Sadece çevrimiçi ele bir müsteri reaksiyon düsünün. Onun posta kutusunda bir gün o sizden bir kartpostal bulur. Wow! Aslinda fiziksel olarak var!

Tabii ki, tek bir posta asla yeterli degildir. Ama dikkatle hazirlanmis kartpostal pazarlama kampanyasi uygulayarak, önceden sadece e-posta kampanyalari güvenmek online rekabet yol olacaktir.

2004 yilinda tekrar ABD Posta Servisi arastirmalar dogrudan posta aslinda internet satis sürücü oldugunu ortaya koydu. Çalisma bir katalog alinan tüketicilerin yüzde 15’i sirketin web sitesi ziyaret etti ve bir online alis-veris yaptigi ortaya.

Bir ABD Posta Servisi temsilcisi söyledi: “Açikçasi, çalisma sonuçlarinin baski Dogrudan Posta devam eden önemini pekistirmek ve herhangi bir perakendeci için online satis büyümesi için önemli bir pazarlama firsati ortaya koymaktadir.”

Dogrudan posta sadece online is gelistirmek ve müsterileriniz tarafindan hatirlanir emin olabilirsiniz.

Alisveris sepeti programi ve “Ihracat Listesi” özelligini kullanin ve çevrimdisi dünyadan online is için daha fazla satis sürücü.