casio red bull yaris takimi sponsor

Casio Computer Co, Ltd, bu 2009 sezonu için bir resmi ortagi olarak hizmet Red Bull Racing Formula 1 takimi ile sözlesme imzaladi duyurdu. Sponsorluk anlasmasi çerçevesinde, Red Bull Racing erkekler için analog metal saatler Casio’nun yapilar hatti için marka elçisi olarak hareket edecektir.

Hiz ve zeka özünü sunan, analog metal saatler yapilar çizgi elinde ve farkli watchface hareketi ile hiz ve motor sporlari enerji hissi uyandirir. Yapi saatler, onlarin çesitli kronometre fonksiyonlari ve çarpici tasarimi sayesinde motor sporlari hayranlari ile özellikle popülerdir.

Hiz ve akilli yaris stratejisi arayisi yapilar marka için mükemmel bir uyum. Simdi, Resmi Ortagi olarak, Casio Red Bull takimi ve sürücüleri, Mark Webber ve Sebastian Vettel destekleyecektir. Yapi 31 Aralik 2009 ile sözlesme süresi için resmi ekip izle tayin edilmistir, ve Casio logosu bu iki sürücü tarafindan giyilen yaris takim elbise ve undershirts görünecektir. Casio logosu da kamyon, garaj duvarlari, medya duvarlar ve Red Bull Racing basin bültenleri eklenecektir, ve Casio kendi içinde, iki sürücü görüntüleri, F1 yaris arabalari, ve takim kullanma hakkina sahip olacaktir reklam.

Yuichi Masuda, Casio saat Ürün Birimi Kidemli Genel Müdürü, Biz Red Bull Racing destek edebilmek için mutluyuz “dedi. Ekibi hiz ve motor sporlari enerji hissi temsil yapilar için ideal bir marka elçisi vardir. Biz Mark Webber, Sebastian Vettel ve F1 sezonu için tüm ekip büyük basarilar diliyorum. ”

27 Mart 2009 tarihinde Avustralya’da düzenlenecek olan ilki 2009 F1 sezonunda 17 yaris, olacaktir. Casio resmi bir Red Bull ortagi sifatiyla yapilar için çesitli satis promosyonu kampanyalari yürütecek.

red bull yaris formül 1 takim hakkinda

Red Bull Racing 2005 yilinda Formula 1 dünyasina girdi ve bir kadar – ve – bir sampiyonluk unvanini kazanmak için arayisinda büyümeye devam ediyor geliyor ekip. Normal bir sürücü olarak saglam bir yer edinmistir Mark Webber, ve çok sayida kayitlari ayarlamak için en genç insan olarak önem kazaniyor Sebastian Vettel,: Takim 2009 sezonu için asagidaki iki sürücüler içerir. Iki kazanmak için güçlü kararlilik yenilenen ve firtina önümüzdeki sezon almaya hazirdir var. Casio Edifice saatler Hizli seritte yasam isteyen herkes için mükemmel uygundur.