E-ticaret çözümleri …

Küçük bir ev tabanli is var ve temelde öncesinde büyük bir siçrama yapmak için birçok yol vardir sadece baslangiç ??zaman. Bu büyük yöntemlerden biri çevrimiçi mal satmak. Bir online magaza nispeten kolay kurulabilir ve e-ticaret oldukça basarili oldugu kanitlanmistir. Pek çok site çevrimiçi e-ticaret is için mükemmel bir karar bu gün vardir.

Microsoft simdi bCentral olarak bilinen büyük bir hizmet sunuyor ve sunucu üzerinde büyük firsatlar sunan ve bir aylik ölçek, ya da olarak çalistirmak paketleri ev sahipligi yapiyor. Bu e-ticaret alanina dalmak isteyen birey için harika bir araçtir. Bir katalog için bir fikrim var, ve araçlari kalkmak ve bu sablonlar olarak çalisan gerekir, ve logosu yaraticilari bu çözüm olabilir sizin için bekliyordum. Sadece sablonlar ve grafik yaraticilari alacaksiniz, ayni zamanda sayfanin sag üst tarafinda sirin alisveris sepeti alacaksiniz. Eger e-posta yoluyla otomatik uyum alacak olarak izlemek ve siparis ve satis kontrol olanagina sahip çok kolay yapilir. PayPal sisteminde bir üye olmak için güçlü olmak sitenize yeterli ödeme seçenekleri eklenmis asla gibi, ayni zamanda iyi bir fikirdir. Bu sadece satis sansinizi artirir. Bu ayni zamanda sitenize müsteri trafigini takip etmek için firsat verilecektir. Bu gerçekten çok kullanisli bir hizmet için yapar.

Baska büyük hizmet Ebay tarafindan saglanan, magazalar çok popüler bir alternatif sunmak ve en isletmelerin ihtiyaç ve bütçelerine uygun bir sürgülü ücret tarifesi var. Temel hizmet trafik daha küçük bir hacme sahip isletmelerin küçük içindir. Bu siteniz için bazi büyük araçlar erisemez anlamina gelmez. Bu hizmet ile trafik veya satis akisini takip etmek mümkün olmayacaktir ve çok sinirli bir dizin var, ama yine de yalnizca yeni baslayan birisi için iyi bir hizmettir. Ebay hizmet sonraki seviyeye zaman geçtikçe gerekli olabilir is için daha fazla saglayacaktir. Bu satmaya çalisan ürün ile ilgili olarak öncelikleriniz yerlestirir, kolay onlari hedeflenen alanlari ayarlamak için yapar için tüketici ariyor tam olarak ne bilmek. Bazi trafik raporlari ve satis rakamlari, ama çok degil alirsiniz. Ebay magaza Programin üçüncü ve son seviyede isinizi yerlestirilmesini istediginiz tam olarak nerede oldugunu. Bu önde gelen nokta veya orta asamasidir. Bu en güçlü trafik toplu yer alacak yerdir. Bu, bu satis yapma çok daha güçlü bir çekim verecektir.