hakkinda internet varligi ve internet pazarlama

Daha fazla kisi aslinda birisi Google bir isim arama yaptiginda bulundu olma konusunda bakim gibi bu daha önemli hale geliyor.

Size böyle basin bültenleri gibi size, web sayfalari ve olusturdugunuz web sitelerinde on-line yayinlanan ettik yazmis ya da makaleler, yorumladi blog yazilarini, cinsindendir ile iliskili oldugunu internette içerige sahip bir sey , ve benzeri içerigin baskalari veya basvuru adiniz hakkinda yazdim.
Sadece – – Adin (yani, bu tür bir isveren veya alani olarak ek kosullar ekleyerek dar / Arama kriterlerinize rafine olmayan birinin bir arama yaptiginda bu içerigin yüzeylerin varsa Google’in ilk sayfasina baska bir sey uzmanlik vb.) Sadece – – arama Birisi ad ve soyad hit ilk sayfasinda bulmak mümkün olmalidir.

Adinizi Google yüzeyleri sadece 968 adinizi vurur o kadar benzersiz olup olmadigi bir seydir. John Smith gibi daha yaygin bir adi varsa bu baska bir sey oldugunu yüzeyler 326 – milyon – hit. John Smith gibi bir isim olan biri görünür (anahtar kavram) Internet varligi olusturmak için yapmak için çok daha fazla is vardir.

Bazi temel Internet Pazarlama kavramlari devreye girer yer. Bazi insanlar Arama Motoru Optimizasyonu diyoruz, ama bu pervane sapkalar (bir Fizik derecesine sahip, ben bir giyerdi) giymem bizler için bazi sifreli teknik çagrisimlar olabilir. Ben bir daha sagduyulu bir sekilde Internet Pazarlama bakmayi tercih.

Görünür bir Internet varligi insa baglaminda, Internet Pazarlama oldukça basitçe – pazara internet kullanimi – Eger – ya da daha özel bir arama motoru gözünde adinizin Internet içerigi iliskilendirerek.

Eger Internet uçusan dünyanin tüm içerigi olabilir, ancak Google (ya da herhangi bir arama motoru) ilgili anahtar kelime arama gerçeklestirdiginizde kimse bulabilirsiniz eger içerik hiçbiri görünür olusturmak yardimci oldugunu (ki var tekrar kavrami) Internet varligi. Eger yol boyunca akilda bazi temel Internet Pazarlama kavramlari tutmak yoksa içerigi kimse hiç göreceksiniz yaratmak çok zaman atik olabilir.

Internet Pazarlama 101 – bu bina ve görünür bir Internet varligi kurulmasi söz konusu oldugunda, tek bir temel konsepti ile baslar: Adiniz – – Eger üzerinde duruluyor anahtar kelime ifade.

Eger mümkün olusturdugunuz içerigin basliginda adinizi olmasini istediginiz anlamina gelir. Bu Ideal olarak, size bu içerigi görüntüler web sayfasinin HTML basliklari etiketleri arasinda olmak istiyorum anlamina gelir. Adini siz de olusturmak içerigin ilk 150 karakteri ise o da yardimci olur. Neden? Her arama motoru hit gerçek köprü Basligi altinda görünen açiklayici metin olarak kullanmak için bir belge veya web sayfasinin belirli bir kismini kapmak için.
ama her zaman degil, bir arama motoru açiklayici metin olarak kullanmak için içerik ilk bölümü kapmak. Gerçekte içerigini görüntüleyen web sayfasi ile ilgili META TAG “açiklama” sürüs bir yolu varsa – açikça adinizi bu tanima ilk 150 karakter oldugundan emin olun. Eger seçmek için yetenegi varsa ek olarak, içerik gösteren web sayfasi ile ilgili META TAG “anahtar kelimeler” – belli ki emin olun – ilk ve son adi – ilk 2-3 Seçtiginiz bir anahtar kelime öbekleri biridir.

Bir özgeçmis yazma ya da on-line biyo yazma egzersiz geçiyor ve görünürlügünü artirmak için çalisiyorsunuz? Eger – – Birisi adini bir arama yaptiginda bulundu olacak kesinlikle çok açiktir ki hakkinda bir belge saglamak için ariyorsaniz dikkate yukaridaki temel almak emin olun.

Baskasi yazi yaziyor Yani ne yaparsiniz? Onlar sizin için yararli ve içerigin amaci için yikici olmayacaktir nerede adinizi görüntülenen maddenin ve ilgili HTML gibi zanaat eger onlara sorun.

Içerik zaten internette yayinlanan ise ne yaparsiniz? Adi ve soyadi – – Sen içeren yeni içerik olusturabilirsiniz adiyla söz içerigin ilgili URL’ye köprü. Bu medeni durum degisikligi sonucunda bir isim degisikligi geçmesi kadinlar için özellikle yararlidir. Basvuran da “eski” adi Içerige Köprü için “geçerli” isimleri. Temel olarak size “mevcut” adi ve arama motorlarinda “eski” adini içeren ilgili web sayfasi ile bir anahtar kelime iliski insa ediyoruz.

Hit ilk sayfasina arama motoru gürültü ile sizin artis hizlandirmak için, aslinda içerik olusturma nerede da düsünebilirsiniz. Diger bir deyisle, baskasinin web sitesi sadece çok fazla trafik yararlanamaz sitelerinde,, olusturdugunuz bir web sitesinde yeni içerik yayinlama, ayni zamanda sürekli olarak yeni içerik, blog siteleri, vb degisen bir çok yarar .