nasil açilan gemi is basarili olusturmak için

Bu kadar çok insan para çevrimiçi yapmak için mücadele. Eger onlardan biri misiniz? Belki de sadece seyler yanlis sekilde yapmak. Aslinda, çogu insan bunu. Eger herkesin yaptigini yaparsaniz para çevrimiçi yapmak (örnegin bloglar yazarken veya AdSense siteleri yapmak ve kar için umut) bir mücadele olabilir.

Bu makaleyi okuyun beri, daha önce ilk adimi yapiyoruz oldugu açiktir – damla nakliye – para kazanmanin bir daha az popüler ama daha etkili bir yöntem seçilmelidir var. Simdi, sorun damla nakliye gibi hatta bu tür yöntemleri çok fazla yöneticileri basarili olmasi kalmamasidir. Onlar herkesin yaptigini çünkü Yine, bu – ve her zaman yanlis bir sey var.

Herkes açilan gemi toptan is ne yapar? Çogu insan fiyatlari Wallmart yenmek için deneyin ama kaliteli tedarikçi erisim ve iyi firsatlar elde etmek nasil bilmiyorum. Bu yüzden çok ince kar üzerinde çalisarak iyi fiyatlarla sunmaya çalisiyoruz. Bu onlar ancak kendi e-ticaret deposundan yasam yapmak için her hafta binlerce ürün satmak gerekiyor demektir. Tanidik geliyor?

Ve sizi takip ne biliyor musunuz? Bu insanlar bu kadar çok müsteri çekmek degil görmek, onlar reklam baslatmak – genellikle PPC yoluyla. Hemen hemen herkes ayni isi yapar bu yana, tiklama fiyatlari çok yüksek gidip bu insanlar reklam için daha fazla ödemek zorunda. Genellikle kârlarini tüm harcama ve sonra biraz daha para eklemek zorunda. Bu ne anlama geliyor? Sürekli kayiplari ve e-magazalar iflas etmis.

Ben bu yöneticileri biri olmak istemiyorum eminim. Bu açilan gemi toptan is dogru sekilde yapmak gerekir önlemek için. Ve o kadar zor degil. Tek gereken sudur:

Wallmart olmaya çalismayin. Zaten olamaz. Fiyat konusunda rekabet yok. Müsteriler kazanmak ve daha yüksek kar marjlari satmak için baska yollar bulun.

Kaliteli ürünler bulmak. Herkes yok ayni düsük kaliteli malzeme satmiyoruz. Tedarikçiler uygun fiyatlarla size kaliteli vermek emin olun.

Basit bir magaza daha olusturun. Olusturdugunuz “Eger baska bir Internet magazasi” Eger rakip ayirt olmayacaktir. Bunun yerine, biraz yaraticilik eklemek ve e-ticaret magaza benzersiz yapmak.

Diger kanallar kullanin. Bir web sitesi üzerinde sadece güvenmeyin. , “Catablogs”, daha fazla web magaza, bagli, dogrudan satis … ebay kullanin Olasiliklar sonsuzdur ancak beynin kullanimi ve ellerini kir almak gerekir.

Bu almalidir sadece dört ana adim var. Bu, zor yapar gelmiyor?