sanal asistan-sahip gereken bir dis kaynak

Yaygin VA olarak bilinen Sanal Yardimcisi, Dis Kaynak herhangi bir biçimde web üzerinde yardim saglayan kisidir, müsterilerine bu, yaratici idari ve teknik hizmetler olmasi. Sanal Görevlileri e-posta kullanimi, faks, telefon, ya da yapmak ve müsteriler tarafindan atanan belirli görevleri yerine getirmek için bile posta servisi yapmak. Bir müsteri için Sanal Görevlileri tarafindan yapilmaktadir görevlerin en katiliyor ve müsterinin programa kayitlarini tutmak, on-line fatura ödeme, telefon görüsmeleri, muhasebe cevap, on-line arastirma, doktorlar ve avukatlar için tibbi ya da yasal transkripsiyon, grafik tasarimi, , web sitesi gelistirme ve liste uzayip gidiyor.

Bir Dis Kaynak Sanal Yardimcisi Kiralama kesinlikle bir verimliligini artirmak için, maliyetleri kismak ve zamandan tasarruf. Iyi bir sey herkesin bir VA kullanabilirsiniz oldugunu! Neden? Sanal Yardimcisi oldugu için Kisisel Asistan, Sekreter, ve Office Yönetici bir arada. Egitim VA zaten nitelikli yilindan bu yana sirketlerin ise içi çalisanlarin aksine bazi için gerek yoktur. Ayrica, E-is hizli büyüyen yardimiyla, Sanal Görevlileri daha az zaman ve olasi maliyeti zaman ve her yerde ulasilabilir. Onlar çalisti ve müsteri müsteri adina maliyetlerinin azalmasina yeni ekipman ve bu sonuçlar üzerinde yatirim yapmak zorunda degilsiniz anlamina gelir kendi ekipman kullanir oldugun saat sayisi için VA tek ücret. Baska bir sey, Sanal Asistanlar genellikle tavsiyeleri hem de yeni müsteriler için indirim karsiliginda hizmet ücretsiz saat tekliftir.

Sürece hizmet düzgün kullanilmaktadir olarak ise zaman bir Sanal Yardimcisi sunabilecegi daha avantaji vardir. Onlar belirli isleri yapmak için VA kullanabilirsiniz beri Kiralama Sanal Görevlileri dis kaynak sirketleri için en iyisidir. Bir müsteri yerden uzak arastirma gerektiginde Örnegin alin, onun için ve sirayla bu isi yapmak için bir VA kiralayabilirsiniz, o enerji söz degil, para ve zaman az miktarda geçirdi.

Peki, neden yatirim ve Sanal Yardimcisi fason degil mi? Sanal Yardimcisi Outsource etkili kesinlikle uzun vadede sirketin itibarini artirmak olacaktir yüksek kaliteli çikislar gerçeklestirerek isinizde basari getirebilir.