sizin yarariniza e-ticaret ile

Bize sonunda kendinize ait bir is olan evirip oldugunu söylüyorlar. Bunu, karli bir seye tutku açmak ekstra bir gelir akisi var, ya da sadece su anda sahip oldugunuz bos zaman yararlanmak için muhtemelen. Tek sorun isinizi kurmak için fon eksikligi olmasidir. Sadece birkaç isim için genel giderler, is kurma maliyetleri, bakim, ve çalisanlarin maas, göz önünde bulundurmaniz gerekir.

Eger fiziksel bir magaza kadar koyarak planliyorsaniz bunlari gerçek bir sorun olabilir, bir perakende markasi bir perakende magaza söylüyorlar. Yerine bir online magaza koyarsaniz Ancak, bu sorunlarin üzerinden alabilirsiniz. Bu dogru, bir online magaza kurarak bir daha yalin ve daha verimli is çalistirabilirsiniz. Burada bir e-ticaret sitesi kurmak eger sizin yarariniza kullanabileceginiz seyler vardir:

1. Bu verimli bir sekilde is çalismasini saglar. Biz daha önce bahsedilen bir yer kiralayarak, envanter izleme, hisse senetleri isleme genellikle içeren bir is kurma ve personel kullanirken dikkate almak gerekir seyler. Bu bazi seyleri ortadan kaldirmak, ya da bir çevrimiçi magaza varsa en azindan onlar için ihtiyaç en aza indirmek olabilir. Fiziksel bir magaza farkli olarak, genellikle satis süreci islemek için daha az insanlara ihtiyacimiz var. Aslinda, hatta kendinizi, hatta satis sürecinin her asamasinda otomatik her seyi idare ve olabilir sadece

sizin için müsteri hizmetleri ile ilgili çagrilari birisi var. Gördügünüz Yani bir online magaza varsa, etkin bir firma çalistirabilirsiniz. Hemen hemen bu seçenek ile büyük ölçüde bas agrisi azaltmak.

2. Bu daha küçük bir bütçe ile bir is çalismasini saglar. Bütçe da baslatilmasi arasinda bir sorundur. Eger bir online magaza çalistiriyorsaniz, ancak daha küçük bir sermaye gerekir. Bu sekilde ilk öge ile ilgilidir. Sitenizde çalistirmak için daha az insan gerektiginden Örnegin, size maas ve ikramiye geçirdim daha fazla para kazandiracak. Bunun disinda, ayrica fiziksel bir magaza sahibi olmayan bu yana aylik kira ödemek zorunda degilsiniz. Ve barindirma ve kullandiginiz e-ticaret yazilimi için ödeme bile, hala lüks bir yerde bir aylik kira çok daha ucuzdur.

E-ticaret daha fazla yararlanmak için nasil

Ne e-ticaret süreci nasil çalistigini gerçekten asina degilseniz? Her zaman, kurma tasarimi, çalisan tüm süreç boyunca sizi ve sizin web koruyabilirsiniz e-ticaret profesyonel yardim alabilirsiniz. Onlar bilgi ve bunu istedigi gibi her seyi sorunsuz bir sekilde yürütülebilmesi için gereken insan gücü saglayacaktir. Tabii ki onlarin hizmet ücreti karsiligi ama onlar size uzatmak yardim, e-ticaret sitesi çalistirmak uzun kendini amorti eder.