bir ödeme ag geçidi hizmeti – müsterilerinize islemleri korumak

Online satis, bu size islem yapmak için müsterileriniz için güvenli ve güvenilir bir alan saglamak önemlidir. Bu müsteriden tüccar hesabina ödeme kolaylastiran bu yana bir ödeme ag geçidi kullanarak is için büyük bir varliktir. Bu çalismalar dogru ödeme ag geçidi hizmeti bulmaniza yardimci olacaktir nasil bir anlayis.

Alisveris sepeti önce ödeme ag geçidi Bu fonksiyon ürünlerini seçin boyut, renk ve miktari ile alisveris sepeti yüklemek olanagi tanir içeri tekme için kullanilir. Alisveris sepeti sunucusu daha sonra mal toplamlari ve vergi ve nakliye ekler. Bu noktada, müsteri de fatura ve Kargo bilgileri girecek.

Alisveris sepeti teslim edildigi tarihten itibaren, ödeme ag geçidi, kredi karti numarasi topladigi bilgileri sifreler ve kredi karti islemciye gönderir. Bu islem bir düsüs ya da onayi ile döner. Hatta bilgi ag geçidi üzerinden gönderilen oldugunu bilmek gerekmez gibi bu, müsterileriniz için kesintisiz bir etkilesim saglar.

Bir ödeme ag geçidi hizmeti için üç önemli unsur vardir. Ag geçidi yaptigi ilk sey, ödemeler yetki ve kartin iyi oldugundan emin olun. Bu sizin için güvenli bir baglanti, alici ve kredi karti islemci saglayacaktir. Bir ödeme ag geçidi hizmeti iki saniye ortalama bir yanit verebilir.

Ödeme ag geçidi hizmeti ayni zamanda tüm günlük islemleri gruplayabilir ve ticari bankaya tek bir islem içine geçer. Bu gönderildikten sonra, genellikle fon için yaklasik iki gün yatirilir alir.

Ödeme ag geçitleri ayni zamanda yorumlanan ya da daha hizli isleme için indirilebilir nerede tüccar, islemleri görüntülemenizi saglar. Bir muhasebe programi kullanmak isteyenler için, bu programlarin bazi uyumlu, büyük ölçüde düzene mutabakat vardir.

Bir ödeme ag geçidi kullanicilarin sinirli sayida yoktur. Birden fazla müsteri ayni zamanda alisveris yapma olabilir. Hiçbir bekleme yoktur bu yüzden bakkal her kulvar açik tutmak gibi.

Ödeme ag geçitleri ayni zamanda dolandiricilik tarama araçlari istihdam saglayacak. Bu kötü kartlarindan hileli islemlerin sayisini azaltacak ve kredi karti bilgi deposu degildir beri sorumluluk iner. Yasal islem yapma zaman ve paradan tasarruf edecek.

Isinize odaklanarak daha fazla zaman harcamak ve islemin mali sonuna dikkat çekmek için bir ödeme ag geçidi hizmeti bulmak. Bu karinizi sadece artirabilir.