Dahle 10560 otomatik sürtünme kagit klasör pik gizlice

Mektup klasörler katlama harfler, el ilani, brosür veya çesitli diger belgeler herhangi bir sayida harcanan saat sayisini azaltmaya yardimci mükemmel cihazlardir. Mektup klasörleri hizli ve kullanimi kolay, ve birden fazla ihtiyaçlarini karsilamak için farkli kivrimlar çesitli üretebilir.

Hizli bir genel bakis

* Saatte 20 lb bond kagit 4000 yaprak katlanabilir
Dört popüler katlama stilleri * Kivrimlar
* Bir defada 3 sayfa (elle besleme) kadar kat edebilir
* Kagit tepsisi 20 lb kagit 50 sayfa kadar tutacaktir
* Kagit zimbali yaprak kat olacak
* Masa üstü ve metal kagit tutacagini içerir
* Sadece 21 £ agirliginda

ek bilgi

upc 076769105607
Almanya: üretilen
Manuf parçasi # 10560
Model 10560
agirligi 21.0000
beklenen gemi tarih 1-3 gün
nakliye agirligi 21
Üretim, malzeme ve montaj hatalarina karsi garanti 90 günlük sinirli garanti
boyutlari 16 “x 12″ x 22 ”
otomatik sürtünme yazin
Hiz (Levha / Saat) 4,000 (20 lb bond)
Tepsi Kapasitesi Yem 50 yaprak (20 lb kagit)
kivrimlar çift paralel, mektup veya c-kat, tek, z kat
Minimum kagit boyutu a4
Maksimum kagit boyutu hukuki boyutu
kagit agirligi maksimum 20 £
kagit agirligi en az 16 £
manuel bypass sayfalik kapasite 3
kabul kagit türleri parlak olmayan

New York kosusturma bulunan Mono Machines LLC birçok üretici için yetkili saticisidir. Essiz sözlesmeleri sayesinde biz maliyetleri azaltmayi ve çevresinde DÜSÜK FIYATLARI teslim, üretici depo dogrudan gemi edebiliyoruz.

Biz mümkün olan en düsük fiyata en iyi hizmeti sunmak için çalisiyoruz. Biz çogu ürün için mevcut ürün uzmanlari var. Herhangi bir soru veya olabilecek kaygilari ile bizi arayiniz. Biz çok bilgili çalisanlar ile görev ve ihtiyaçlarini karsilamak için sabirsizlaniyoruz.

Yüksek egitimli müsteri hizmetleri personeli ve teknolojileri Mono Makineleri birçok federal ve yerel devlet kurumlari yani sira okullar, kiliseler ve servet 500 sirketleri için tercih edilen bir satici yaptik. Mono Makineleri dezavantajli bir azinlik sirketi olarak siniflandirilir ve federal hükümet ile GSA sözlesme tutar.

Sirket benzeri görülmemis bir müsteri deneyimi için kanama-kenar web teknolojileri kullanan ise essiz müsteri hizmetleri saglama vizyonu ile 2006 yilinda sahis firmasi olarak basladi. Siki çalisma ve müsteri hizmetleri için sarsilmaz bir baglilik yillik bir multi-milyon dolarlik sirket haline gelmistir ne için temel atilmistir. Müsteri memnuniyetini, titiz bir yaklasim ötesinde, Mono Machines LLC büyümeye ve yeni pazarlara genisletmeye devam ve yeni firsatlar bulmak için devam ediyor.