etkin is için sosyal medya kullanimi nasil

Insanlarin baglanmak için sosyal ag sitelerinin kullanimi bugün için çok yaygin haline gelmistir. Ama sadece arkadaslar, eski ve yeni, sosyal medya ile iletisim kurmak isteyenler disinda da su anda hedef müsterilerine ulasmak ve islerini gelistirmek için bir yol olarak is odakli insanlar tarafindan avantaj götürülüyor. Küçük isletme dahil Insanlar bu sosyal ag sitelerinde güçlü bir pazarlama araci bulduk.

Is adamlari tarafindan kullanilan üst sosyal medya arasinda bugün Facebook, Twitter, LinkedIn ve YouTube vardir. Bu siteleri kullanarak, yerel ve uluslararasi düzeyde, daha fazla kisiye is maruz edebiliyoruz.

facebook

Facebook dünya genelinde milyonlarca kullanici çeken son yillarda son derece popüler hale gelmistir. Bu popülerlik, aslinda, AOS yönetimi insanlarin is çabalari paylasmak ve de topluluklar olusturmak için tesvik pazarlama platformlari sunmak için, site açmistir.

Sizin yarariniza Facebook kullanmak için, ilginç bir kisisel profil sayfasi olusturmak için emin olun. Fotograf ve ziyaretçi çekmek ve onlari profil okumaya tesvik edecek is bilgilerini içerir.

Mevcut ve potansiyel müsteriler size, kadar Aore biliyorum düzenli böylece bilgilerinizi güncelleyin. Is ile ilgili son olaylar tartisin ve sayfanizda Yorum yazmak okurlarla etkilesime.

Her zaman ve don dost olun, AOT, bir, Äúfans olusturmak için au sayfa unutmak ve müsteri katilmaya davet ediyoruz.

heyecan

Sadece birkaç yil içinde, Twitter yayilir etrafinda, Äúbuzz, AU olarak hizla artmaktadir sürekli su çekti. Bu, sosyal ag siteleri gücüdür AI onlar viral bulunmaktadir.

Digerleri üzerinde Twitter bir avantaji diger insanlarin faaliyetleri ve konusmalari kapagi kaldirir olmasidir. Ne bugün görüyoruz medya önce Twitter’da rapor ediliyor haber bile bize bir sans sahiptir.

Bu sosyal ag sitesi büyük iletisim potansiyelini en üst düzeye çikarmak isteyen is adamlari için, (ne yaptiginizi insanlara anlatmaya) Tweeting zaman tutarli olmasi en iyisidir. Bu, is ile kadar ne hakkinda takipçilerine bilgi veren degil, ayni zamanda katma deger sadece anlamina gelir.

Bu araçlar, ipuçlari ve stratejilerini paylasmak ve güncellemeler ilginç ve ilgi çekici yapmak gerekir.

linkedin

Bu isinizi kendi para daha az kullanarak büyümek için firsat verir, çünkü LinkedIn girisimciler için ideal bir sitedir. Nasil? LinkedIn kendi is baglantilari genisletmek için bir araç olarak da potansiyel çalisanlar aramak için çok profesyoneller tarafindan kullanilir ve.

Detayli bir profil (is bilgi ve fotograflar) saglamak LinkedIn ile rehber agini genisletmek için en iyi yoldur. Sizin ve is hakkinda daha fazla bilgi erismek isteyen insanlar için web sitenize veya blog için bir baglanti ekleyebilirsiniz.

Etkilesim önemli oldugunu ve degerli ve ilginç bilgi sorulari yanitlayarak yapabilirsiniz.

youtube

YouTube internet üzerinden video paylasim açisindan olaganüstü bir basaridir. Bu sosyal ag sitesi Google arkasinda, Sayi 2 arama motoru haline gelmistir.

Henüz is için bir pazarlama araci olarak akarsu canli video henüz denemediyseniz, bu kamera önünde atlamak zamani gelmistir. Videolar online trafik çizim çok güçlü araçlardir.

Is hakkinda konusurken kendinizi içeren kisa ama net video olusturun ve size nasil basladigini. Basari öyküleri ile bunlari saglamak ve is hakkinda tutku paylasmak, yolculuk hakkinda onlara.

Birkaç kisa videolar (belki de yapmak Video seminerler, sunumlar yapmak, ya da diger is projeleri) olusturun ve YouTube’da yükleyin. Dogru hedef kitleye çekmek için isinizle alakali kategorisinde videolarinizi sonrasi emin olun.

Is piyasasi ve gelistirmek için sosyal medya kullanarak, izleyici ile güven esastir. Sadece dürüst ve tutarli, ilginç yararli ve degerli bilgiler saglayarak yapabilirsiniz. Ne en önemli sizin deneyim ve bilgi paylasmak olmasidir. Aksi takdirde insanlar, AOS hayatini etkileyen ve onlari harekete geçmeye tesvik edebilir.

wendy Moore tarafindan
copyright 2009 anlayisli web kadin Pty Ltd