Judaica taki teklik

Judaica taki güzellik, stil ve din için sevginin bir sembolü olarak duruyor. Yahudi taki giyen insanlar ve din için sevgi ifade, Yahudi hissediyorum ve harika görünüyorsun hangi ideal yollardan biridir.

Eger moda ve taki Yahudi dünyasi ile alisik, o zaman güncel moda trendleri modasi geçmis olmayan bazi istisnai tasarimlari getirmek için dini semboller ile harmanlanmis nasil bilmek gelecegiz. Moda Ibranice gibi eski dilleri nasil karsiladigini yasayin!

Judaica taki genellikle tipik Yahudi motifler içeriyor. Örnegin, modern Israil, Yahudi evlerin kapi çivilenmis oldugunu Mezuzah davanin resmi sembolü olarak bilinen Menora, David Taki ya da ünlü bir Ortadogu manevi sembolüdür Hamsa el çekicilik Yildiz kullanilir ortak.

Yukarida belirtilen sembollerin tüm Judaica hediye en iyi sekilde. Ve daha uygun bu sembollerin tüm kolye içinde yazili ve Yahudi taki istihdam edilmektedir. Yukarida da belirtildigi gibi sembollere ilave olarak, Judaica taki da en kutsal ve Israillilerin kutsal dil olarak Ibranice büyük bir önem vermektedir. Daha sik, essiz taki ögeleri Ibranice kelime, harf hem de Kutsal Kitap alinir cümleler, geleneksel dua ve bereket ve diger pek çok kutsal kaynaklari ile yazilmistir.

Judaica takilar geleneksel bereket ve dualar en ünlü yazitlar bazilari sunlardir. Eger Rab iman iman ve olmasi çagirir birkaç örnek bunlar arasinda, Sema Yisrael, baris için Priestly Blessing, ilahi koruma ve rehberlik için güvenlik ve Ana Bekoach Kabala dua için Traveler Duasi.

Yahudi taki her zaman Ibranice büyüleyici dünyasina çekilir sanatçilar için yogun ilgi bir konu olmustur. Degerli bir mücevher parçasi satin alirken, önce onun deger tahmin gerekir. Bir parça fazla yüz binlerce dolar olarak fiyatlandirilir, o zaman en kutsal ve degerli Yahudi hediyeler neden olabilir. Her zaman herhangi bir güvenilir hediye magazadan Judaica hediye almak için emin olun.