Limoges kutulari korumak için nasil

Fransa Limoges kutulari hakkinda bir çok sey kolayca zamanla degeri kadar tasiyabilirsiniz ögeleri olabilir olmasidir. Bir kisi sert bir kutu dogru bakimi için yeterli çalisir gibi bu kadar uzun. Bu bir Limoges kutu veya heykelcik saglamaya yönelik çalismak çok kolaydir. Tüm bir kisinin yapmasi gereken bunu yapmak için bu basit ve kullanimi kolay ipuçlari izleyin.

Limoges figürinler ve kutulari için yapilacak en iyi sey, düzenli olarak madde toz sürecini ele almaktir. Sadece zaman zaman kutunun silmek için çalisma yararli olacaktir. Bu çünkü ne kadar toz amaçli çalisma malzeme üzerinde boya kalitesi zarar bitebilecegini malzemeleri. Isleme toz için dogal bir süreç herkes için en iyi sey olacaktir.

Bir Limoges malzeme toz zaman kullanilacak olan bez izlemek için yardimci olacaktir. Yumusak bir kumas hafif amaciyla kullandigi ve bunun üzerine gevsek bag kullanilmalidir içermez. Bu malzemenin yüzeyine çizilmis olacak degildir saglamaktir.

Bir leke hiç bir sey yikanir gerekiyorsa onu dikkatle ele alinmasi gerekir. Ilik su bu süreçte kullanilabilir. Limoges kutulari veya figürler sabun ile ele alinmasi gerekir o zaman kullanmak için en iyi sey, deterjan hafif bir türüdür. Bu yogunlugu nispeten az olacak bir seydir.

Bir Limoges kutu veya heykelcik kapali temizlerken hafif bir sünger de kullanilabilir. Sünger yumusak dokular ve malzemenin vücuda zarar mümkün olmamalidir.

Elle kisinin Rochard Limoges kutu veya figürler ile herhangi bir süreç sadece islemek için yardimci olacaktir. Fiziksel hareketlerden çok fazla baski kolayca malzeme zarar neden olabilir. Bu özellikle çünkü bu figürler biri olabilir ne kadar açik agirlik tasimaktadir. Bu göz önüne aldigimizda bir çamasir makinesi gibi bir sey kisinin Limoges figürler veya porselen kutulari koyarak önlemek için yardimci olacaktir. Malzeme su ele edilirken ayni zamanda her zaman üzerine tutulmalidir.

Bir Limoges heykelcik veya kutu bakimi çalisirken yapmak için en önemli sey, sicaklik asiri bir tür yer olacak olmadigindan emin olmaktir. Sicakliklara kolayca boya kapali erime ya da zaman içinde çip neden olabilir. Soguk,, diger taraftan, hava basinç nedeniyle çatlak malzeme neden olabilir. Oda sicakliginda hissediyorum kisinin Limoges öge için kullanildigindan emin olmak yapmak için harika bir seydir.

Bu otantik Limoges kutulari ve figürler sürdürmek söz konusu oldugunda görmek için tüm hayati seylerdir. Bu ipuçlarini kullanarak bir kisinin sahip oldugu Limoges ögeleri bir ömür boyu sürmesi mümkün olacak.