Tatil için online offline is alarak

Bu basliklari okudum. Sen vizilti gördüm. 2004 yilinda, tatil harcamalari 23600000000 $ toplam ulasan, herkes beklenenden daha yüksek artis. 2005: ABD alisveris $ 30000000000 online toplam geçirdi. 2006: Bir gün online satis rekorlari ezildi … iki … 667.000.000 $ ve melodi. 2007 What yapacak? Goldman Sachs & Co, Nielsen / NetRatings, Harris Interactive Inc, ve ComScore gibi kaynaklardan henüz spekülasyon degildir. Geçmis yillarda herhangi bir gösterge ise, ancak, daha iyi ticari hesaplari ve alisveris sepetlerini heyecana kapilir ve gitmek için hazir olurdu!

bensiz birakmayin!

‘Net oyunu içine alma konusunda hem hawing olmustur perakendeciler için, çok geç degil. Baska bir sey gibi, bir e-ticaret web sitesi * gelistirmek * karmasik bir girisim olabilir, ama olmak zorunda degildir. Eger henüz iki ayak ile online sahneye atlamak istediginiz emin degilseniz, sulari test.

Bir web sitesine ürün fotograflari ve açiklamalari yüklemek için çok az zaman alir. 2007 an deneme yapin. Sizin en çok satan ürün almak ve sinirli envanter ile bir e-ticaret sitesi olusturmak. Sizin açinizdan çok az çaba ile, bir tam tesekküllü Internet satis sitesi gelistirme firmaniz için yararli olup olmayacagini birinci elden ögrenebilirsiniz. Burada ihtiyaciniz ne.

1) Bir Web Sitesi – bu gün zaten bir site var Çogu sirket.

2) Ürün Fotograflari – Bu (bir satici iseniz) profesyonel bir fotografçi yardimi ile veya çogu zaman dogrudan üreticiden, iyi bir dijital fotograf makinesi kullanilarak elde edilebilir.

3) Ürün Kopyala – Ürünlerinizin Açiklamalari kendi kararlar ziyaretçilere yardimci dahil edilmesi gerekir. Sen, profesyonel bir metin yazari ise açiklamalari kendiniz yazmak ya da kullanabilirsiniz mevcut kopyasi varsa üreticileri sorabilirsiniz.

4) Alisveris sepetlerini – Alisveris arabalari onlar alisveris olarak ziyarete ögeleri toplamak için izin yazilim parçalaridir. Kendi online alisveris yaparken büyük olasilikla bu kullandim. Eger “Sepete ekle” ya da bir alisveris sepeti kullandim “sepetine eklemek”, diyor bir dügmeye tiklandiginda ettik her zaman. Alisveris sepetleri olmadan, müsterilerinizin her seferinde bir ürün için ödemek zorunda kalacak!

5) Merchant Hesaplari – kredi kartlarini kullanarak alimlarini ödemek için ziyaretçiler için için, isinizi bir tüccar hesabi olmasi gerekir. Eger zaten bir tane var sansi vardir. Ancak, tüm ticari hesaplar esit yaratilmistir. Birkaç özel durumlar bir Internet ag geçidi için ihtiyaci da dahil olmak üzere, internette gerçek zamanli olarak çalismasi için çevrimdisi ticari hesaplar için karsilanmasi gereken.

ne bana mal olacak?

Bahsettiginiz her sey için fiyatlandirma genis varyasyonlar bulacaksiniz. Web hosting 5 $ bir ay 50 $ hemen hemen ayni hizmetler için bir ay arasinda olabilir. Alisveris sepetleri ve ticari hesaplari ayni yoldur. Fiyat tek basina karar temel yok. Bu ögelerin tüm yönlerini karsilastirmak akillica olacak. Çok, islevsellik ötesine geçin. Karar vermeden önce hizmet, itibar ve kurulum yardim hakkinda bilgi isteyin.

Bu hemen hemen bu kadar! Yerde sadece bu bes element ile, internet alisveris halka halinde sapka atmak ve bunu görebilirsiniz. Bu tatil sezonunda deposunda ne tutun nedir? Su anda bu kimsenin tahmin. Bir sey ancak, kesin. Oynamak yoksa, kazanmak degil!