bilgi satis – hala büyük bir firsat

Ben bilgi ürün is en iyi küçük is firsatlari bugün bir düsünün. Neden? Sen sinirsiz, dünya pazarina satis olacak. Simdi canli yerele düsünce sinirlamayin. Hepiniz ne söyleyeceklerini ilgi olacaktir dünyanin her yerinden gelen insanlar olacak.

Bir bilgi satan is baslayarak çok az baslangiç ??para gerektirir. Eger su anda bir bilgisayarim yok bile, bir kalem ve kagit ile isinizi çogunlugu yapabilirsiniz.

Bilgi is olarak, özel bilgi ürünleri, kitapçilar, kütüphaneler veya veritabanlarinda bulunamiyor ürünlerinde yüksek algilanan degeri var. Sonuç olarak, yüksek biçimlendirme var. Herhangi bir orta adam var, çünkü Fiyatlandirma geleneksel baski ve yayincilik gibi kati degildir. Eger fiyat belirleyen sensin. Ve, kendi deneyimlerinden, daha yüksek ürün fiyati, yüksek algilanan deger.

Ama en önemlisi, bilgi yazma ve satis eglenceli. Bu ziyaretçiler Web Sitesi gelmek olarak izlemek için eglenceli. Bu “disinda bu hava” bir sey olusturmak ve birkaç hafta ya da gün içinde bütün, satmak, dünyanin her yerinde, herkes bilmek eglenceli!

Asagidaki bilgileri is bugün hala takip deger bir firsattir neden dört nedenleri vardir.

1. Hiçbir envanter. Eger ifade “kendi kendine yayinlama” duydugunuzda size ben bilgi satis olarak tarif ettik ne ile iliskilendirmek gerekir. Öz-yayin, bir yaziciya göndermek, malzeme yazmak, size depolamak ve satmak birkaç yüz ya da bin kopya yazdirabilirsiniz. Tek bir baski islemiyle binlerce kopya yazdirmak, bu yöntem sadece etkin maliyetidir. Ne yazik ki, simdi dolaplar, garajlar ve bodrum doldurulmus binlerce kitap var. Seni bilmiyorum, ama bu yöntemi kullanarak benim kitap denemek ve satmak için kaldirim vurma için benim motivasyon sifirdir.

2. Baski veya tasarim maliyeti yok. Eger satis olacak bilgiler kapsamli grafik tasarim veya düzen uzmanlik gerektirmez. Çogu durumda, hedef kitlenizi gayet uygun olacaktir grafik veya fotograflari satin alabilirsiniz. Günümüz Web özellikli toplumda, deger bilgileri kendisi degil, tasarim bulunmaktadir.

3. Hayir nakliye veya tasima maliyetleri. Eger bilgi ürünleri nakliye olmayacaktir. Müsterileriniz ya da bilgi indirir ya da e-posta yoluyla gönderecegiz. Nakliye artan maliyetleri dikkate alinarak iyi bir haber.

4. Vitrin. Oturup müsterilerin ön kapidan yürümek beklemek is degil. Bilgileriniz talep arttikça, gerçek zamanli olarak teslim edilir. Simdi yerine magazanin pazarlama zihin olabilir.

Bilgi is olarak, yalnizca hakkinda bilmek fikirleri hakkinda yazmak için özgürlük var. Eger cesaret ve kararlilik varsa, bir tam zamanli bir çaba içine küçük bir bilgi is açabilirsiniz.