büyük online alisveris kim

Tabii ki demografik en çevrimiçi alisveris yapan ne demek. Fiziksel olarak büyük online alisveris kreatin bol miktarda satin alma model arabalar ya da çocuklar toplama süphe agir set ahbap hayir vardir. Bizim burada bakiyoruz degil, online alisveris için en büyük pazar nedir? Zaman ve para bir çok demografik ne oldugunu ve nasil kendi anahtar pazar hedef çalismak çalisirken isletmeler tarafindan harcanmaktadir. Yani en hirsli online alisveris kim?

Yeterince uzun tek kisi gerçekten düsük fiyatlarla onlari çevrimiçi almak hem de olabildigince makul bir genç, CD satin alma, DVD vb de kendilerini zaman tasarrufu online alisveris salincak içine almak için. Ancak son kamuoyu yoklamalari online alisveris yas farki bir faktör daha az ve birçok durumda 65 yas üstü bu online en büyük alici biri hale geldigini haline geldigini ileri sürmüslerdir. Bunun bir faktör birçok sirket kendi sitelerine trafik çekmek için online indirimler sunan açtiginizi olabilir. Belki de sinirli emeklilik sahip yasli genellikle en iyi firsatlar ariyoruz ve çevrimiçi olarak buluyor.

Cinsiyet açisindan her zaman erkekler online satin almak için daha muhtemel oldugunu kabul oldu. En sik bu tür bilgisayar donanim ve yazilim satin alma gibi egilimleri anilacaktir. Ancak, son egilim degisiklikleri demografik alisveris bir degisiklik ama ayni zamanda alisveris açisindan internet bakisla ilgili bir degisiklik degil sadece belirttiler. Online parfüm satis tavana gitti gibi en hizli büyüyen alanlardan biri kozmetik sektörüdür. Tasarimci kokulari online satis n son yillarda katlanarak büyüdü ve bu kesinlikle e-ticaret bir degisiklik göstermektedir. Bu online alisveris kitsch veya özel ürünleri bölgesi oldugunu böyleydi önce neredeyse bir gecede yüksek sokak olarak kullanilan ana akim haline gelmistir. Isletmeler çok hizli bir sekilde online satis ana gittigini gerçegini dikkate almaya basladi ve gemide almak zamani gelmisti.

Online oluyor en yaygin yüksek cadde magazalari sonucunda, hizla eskiden yüksek sokak alisveris dizi ile ayni düzenleme haline gelmistir. 30’lu gelen 50 daha fazla kadin web muhtemelen en büyük online demografik bunlari yaparken almis.