dogru alisveris sepeti yazilim bulmak için ipuçlari

Eger bildiginiz bir e-ticaret web siteniz varsa en önemli seylerden biri mükemmel alisveris sepeti yazilimdir. Bir kere web sitenize müsteri almak ve daha sonra bunlari satin almak için kolay yapmak gerekir almakla ilgilenen ögeleri bulmak. Birçok web sitesi aslinda kolay çikis ve onlarin alisveris sepetine ürün ekledikten sonra birçok müsteri kaybetme sonuna kadar yapmazlar. Onlarin alisveris sepetleri terk müsterileriniz böylece arastirma yapmak ve sirket için çalismak ve tüketici üzerinde kolay kontrol yapacak alisveris sepeti yazilim bulmak emin olun istemiyorum. Yazilim bu tip iyi bir örnek Amazon’un alisveris sepeti oldugunu. Diger iyi olanlar da vardir. Asagidaki ipuçlari, e-ticaret sitesi için dogru alisveris sepeti yazilim bulmaniza yardimci olacaktir.

degerlendirmeleri okumak
Yapmak istediginiz ilk sey üst alisveris sepeti yazilim yarismacinin birkaç degerlendirmeleri okumak oldugunu. Insanlarin ne söyledigini görmek için iyi degerlendirmeleri, ortalama degerlendirmeleri, hatta kötü degerlendirmeleri, okuyun. Bu degerlendirmeleri okuyarak yazilim hakkinda çok sey ögreneceksiniz ve “kötü” bir yorum nispeten küçük bir sey için verilir ve “iyi” bir yorum hiç iyi bir neden için verilebilir bulabilirsiniz. Bir belirli bir madde olan yildiz sayisini bakarak daha alisveris sepeti yazilim satin alma konusunda degerlendirme içinde yazili bilgilere dayanarak çok daha güvenilirdir. Yildiz ama yazili bir metin sadece dayali verilen herhangi bir yorum ciddiye alinmasi gerektigini de unutmayin. Gözden geçiren 5 yildizli, ya da 1 yildiz, ya da her türlü degerlendirmesi verdi neden Yorumlar açiklamalidir. Belirli bir alisveris sepeti yazilim kendi e-ticaret sitesi ya da için iyi çalisir eger alisveris karar vermek için tek yol budur.

yazilim test
Sonra size bir tüketici açisindan onlari test etmelisiniz akilda alisveris sepeti yazilim bir çift var. Bu ilgili alisveris arabalari kullanmak ve ödeme islemi geçmesi web sitelerini bulabilirsiniz. Aslinda bir sey satin almak zorunda, ama bir sey satin alacak olsaydi çikis için ne kadar alacagini görmüyorum. Bu, ayni yazilimi ile kontrol edilir zaman tüketicinin hissedeceksiniz ne iyi bir fikir verecektir. Ne gibi notlar alin ve çesitli yazilim hakkinda sevmiyorum. Bu önemli bilgiler saglar ve bir karar vermenize yardimci olacaktir.

büyüme için yer birakin
Eger büyüme için yer birakin emin olun karar ne alisveris sepeti yazilim olursa olsun. Eger herhangi büyüyen oda olmayabilir hemen simdi isletmenizi uyan bir alisveris sepeti yazilim satin alirsaniz anlamina gelir. Yazilim fazla ürün ekleme ve gibi, sirketin büyüme agirlayacak emin olun.
Bunlar e-ticaret sitesi için dogru alisveris sepeti yazilim bulmaniza yardimci olur sadece birkaç ipucu.