e-ticaret için arama pazarlama faktörleri

Bir E-Ticaret Çözümü insa ederken o kadar alisveris sepetleri, ürün sayfa düzenleri ve siparis isleme kadar bagli ve E-Ticaret Magaza en önemli faktörlerden biri unutmak almak çok kolaydir; Performansi Arama Motoru Sonuç Sayfalari içinde.

Onlar kadar gitmek ve oldukça çok yeni etailers gerçekten ürün yelpazeleri ile web üzerinde bir etki yaratmak için ellerindeki sahip olduklari araçlari kullanmak için unutmak görmek üzücü olarak burada Advansys biz en son E-ticaret Siteleri sekmeleri tutmak .

Magaza daha büyük bir marka bir parçasidir, ya da zaten sadik bir müsteri tabani yoksa, Google veya Bing görünür hangi pozisyon is yeni müsteriler almak olacaktir hizini belirleyecektir. Arama motoru siralamasinda büyük ölçüde size sitenize koymak içerigine dayali oldugu için bu mümkün oldugunca kolay bir arama oldugundan emin olmaniz gerekir. Search Marketing için içerik optimize için bazi ipuçlari.

1. Stok ürün bilgileri dahil
Sizin mi sunucular ürün, seri numaralari, ürün kodlari, boyutlari ile gönderilecek için gerekli olan temel ürün bilgileri vermek gerekir. Bu bilgiler (kendi stok listesinde bu ürün ile en e-ticaret magazalari için ortak olarak) ürüne çok ilgili olarak görülüyor.

2. Kendi Gözde içerik yazmak
Ürün açiklamalari Google’da bir ürün arama tam olarak aynidir açiklamalari çok sayida dönecektir anlamina gelir saglanan malzeme dogrudan alinmasi için çok yaygindir. Bu, kendi açiklamalari yazarak bir SEO avantaj elde edebilirsiniz ve açiklamalari tam ve özlü ise bir avantaj olarak, daha fazla dönüsüm tesvik anlamina gelir.

3. Lütfen kategori sayfalari unutmayin
Kategori sayfalari Ürün sayfalari olarak, iyi bir anahtar kelime zengin açiklayici metin kullanin ve bu sayfalarda ürün listesi de metin ürün sayfasi ve sayfalarinizin alaka artirmak için geç parça numaralari çekti içerir emin olun gibi çok metin gerekir.

4. CMS girdi tüm alanlari kullanin
Bir kayit üzerinde bir alan varsa o zaman muhtemelen her ürün için doldurmak için faydalidir. Bu anahtar kelimeler koymak gerektigi anlamina gelir, sen meta açiklamalari koymak gerekir ve ilgili sayfa basliklari ve SEO dostu URL’ler koymak gerekir. CMS avantaji kazanmak için verir her hile kullanin.

5. Görüntüleri Etiketi
Resim aramalari potansiyel müsterilerin bir ürün arastirma, özellikle de bugün Google’da en yaygin arama biri haline geliyor. Yani en az iki, ürünün tedarikçi kodu ile etiketlemek için ürün adi ve diger bir resim etiketlemek için alt metin ve baslik etiketi kullanimi hem bu sekilde mümkün olan bütün kapsayacak, ürünün birden fazla görüntü var senin görüntüleri rakiplerinden daha iyi, özellikle, yeni müsteriler arar ve çekin.
Bu yüzden siz var; kendinize e-ticaret deneyimi bastan rakipleri karsisinda avantaj saglamak için bes ipucu. Simdi ileri gitmek ve hakim!