elektronik ticaretin faydalari

elektronik ticaretin faydalari nelerdir
Müsteri hizmetleri e-ticaret çesitli yararlanmistir, EC ayni zamanda e-is olarak e-ticaret site.wordpress.com (nd) tarafindan bildirilen faydalari hala ulasilabilir oldugu sürece temettü ödemeye devam. Çevrim süresi azalma, personel güçlendirme ve cutomer destegi avantajlarindan sadece birkaçidir. Efraim Turban ve arkadaslari (2008).

çevrim süresi
Bir organizasyon için döngü süresi bir islemi tamamlamak için gereken süreyi ifade eder, ayni zamanda zaman arkani dön, isletme vb internet bankaciligi hiz Nijeryali bankalar artis müsteri memnuniyeti ve çevrim süresi yollarindan biridir. Daha fazla islem internet üzerinden yapilir, MasterCard, interswitch, VisaCard ve onlari geri kalani gibi karti sirketleri ile patnerships ile ATM, POS makineleri,. Bu yönetim kar maksimize ederken maliyeti en aza indirmek istiyor, çünkü artik hemen hemen tüm Nijerya bankalar tüm bu bulmak kolaydir. Siparis önce çok uzun bir süre almak için kullanilir Ticaret hisse senedi basariyla önce etkilenebilir ama simdi dogru web sitesinde sag tusuna sadece tek bir tiklama ile yapilabilir. Ayni Fenerbahçe tavsiye edilen ders kitaplari Üniversitesi satin alma için geçerlidir. Benim mastercard ayrintilari Girilmesi arama ve benim için gerçeklestirmek için kisa ve kolay nihai satin alma islemi yapar. EC dünyaya ebay, amazon.com ve online açik artirma sorumlu baskalarinin seviyor getirdi. Zaman yerine satin almak için gereken hisse senetleri, ben daha çok bunun için internet arama gidin ve hemen satin alacagini bir dükkan arayan hakkinda tüm sürüs, çok para.

çalisan güçlendirme
Kuruluslar artik personeli elektronik ticaret olmadan mümkün olmayan bazi adimlar almasina izin verir. Oceanic Bank daha önce kagit üzerinde eskiden Tüketici kredileri rezervasyonu yakin zamana kadar banka saatte daha fazla kredi vermek için personel güçlendirir bir online islem tasarlanmistir zaman. Bunun nedeni çok zorlama degil, zaten girilen formüller düzeltme yapmak oldugu için yumusak bir kopyasini tüketici kredisi dosya çok az veya hiç düzeltme ihtiyaci var. Excel dosyasi istenen islemleri ya da izlediyseniz test için yazilim vardir, çünkü tüketici kredisi kontrol artik çok yüksek bir hizda yapilabilir. Personel simdi de bankanin önemli katilimcilari olarak kendilerini görüyor çünkü AB kendi personeli güçlendirici banka ile, daha fazla deger eklenir.

Elektronik Ticaret Doktorlar ve Profesör çesitli ögrenciler tarafindan sunulan basili kopya atamalari okumak zorunda çevrimdisi Üniversiteler, aksine ögrenciler arasinda yolsuzluklar tespit etmek için online ögretmenler için kolaylastirir, her zaman collution ve intihal tespit olmayacaktir durumlar olacaktir. Ögrenciler kesinlikle kendilerini ögretim tanimak olmayabilir tam iyi bilerek kopyalar. Bu, tüm atamalari Turnitin’e ve güvenli atamak gibi yazilim üzerinden online sunulur AT taahhüt Üniversitesi durum böyle degil.

müsteri destegi kolaylastirmak
Müsteri destegi son derece uzmanlasmis müsteri iliskileri yönetimi ile baska bir seviyeye alinmistir; Norton benim aylik internet fatura fahis oldugunu korkular iyilestirmeleri. Benim sabit disk çöktü zaman tüm basladi ve kisa bir süre önce satin alinan Norton antivirüs kaybetti. Ben sinirli ve sohbet yazilimi ile Norton müsteri hizmetleri temsilcisi ile çevrimiçi sohbet zorunda kaldi. Bu yeterli degildi sanki o onun uzak bir yerden benim laptop içine yazilimi yüklemek için gittigini söyledi, ben konustu ajan fikrimi patladi. Ben benim fare benim masaüstünde bazi menüler hareketli ve tiklayarak görene kadar bu bir saka olmali kendi kendime düsündüm. Daha sonra bir mucize oldu, ben bir Norton mucize bakiyordu düsündüm, o bes dakika içinde için benim laptop koymak ve hala bana tesekkür ederim söyledi. Ben mümkün oldugu kadar çok kez cevap verdi ve onlarin EC yatirimlari her seyden önce ödedi oldugunu hissediyorum çünkü Norton Antivirüs çözümleri satin alma asik.

sonuç
Her iyi bir fikir degisiklikleri ile gelistirmek zorundadir, dünyanin tek bir yerde asla kaldi. Dijital görüntüleme uzak kendi is süpürüldü kadar mükemmel olabilir ne bugün hatali yarin olabilir, hiç merak Polaroid rahat hissettim. Holycoast.com (nd) Bu AB dünyayi degistirmek için geldi ve sadece gerçek iyi ve hizli de bu yaptigini söylemek çok dogrudur. Kuruluslar böylece gereginden fazla vurgulanan ve olamaz bulustu iyilestirme degeri yeni fikirler, yenilikler ve teknolojilere yatirim için diger sirketlerin dikkatini çekmeye devam edecektir.

referanslar

E-ticaret site.wordpress.com (nd), “E-ticaret avantajlari” de [Çevrimiçi] Mevcut: (July 2009 5 tarihinde erisilmistir)

efraim türban, david kral, judy mckay, peter marshall, jae Lee, dennis viehland, (2008) “elektronik commerc – yönetsel bir bakis açisiyla bakildiginda” isbn 9780135135440 Int’l ed. Pearson egitim ltd. Londra

Tekin A, Strickland A, ve kumar J (2008). “Hazirlama ve Strateji yürütülüyor: rekabet avantaji için Görev”, Kavram ve durumlarda. 16th Ed. Boston: Mcgrraw-Hill Irwin.