online ücretsiz deneme kampanyalardan döner optimize. phoneconfirm kullanin.

E-Is Sahne Online Ücretsiz Denemeler Mevcut Durumu
Her yil, e-is web sitelerinin yüzlerce dünya çapinda mal ve hizmetlerini tanitmak için çevrimiçi ücretsiz deneme kampanyalari istihdam. Bu kampanyalar genellikle genellikle 90 güne kadar, sinirli bir deneme süresi için çalistirin. Bu deneme süresi boyunca, bu sirketlerin deneme sonunda ödeme yapan yanit dönüstürmek için faaliyet gösterdikleri, ücretsiz mal ve hizmet sunuyoruz. Bazi servis sirketler bile devam eden bir sirket politikasi olarak sinirli bir süre ücretsiz deneme imkâni sunuyoruz.

Ücretsiz bir deneme sunan üzerine, her sirket kayit için bir online formu doldurun sadece orijinal müsteri çekmek istiyor. Bu formlar ad, adres, telefon numarasi, e-posta adresi ve ürün veya hizmetleri hakkinda bazi kisisel tercihleri ??gibi sadece anahtar bilgileri, talep, basittir. Bunun ötesinde, birçok sirket kullanici dogrulamak için çok az yapin. Kampanya planlandigi gibi gider ve sirketin ücretsiz deneme taahhütlerini karsilar.

Orada gerçek müsterileri ile birlikte, pazar “sinsi sinsi” hizli kazanç saglamak için bu firsatlari bekliyor insanlarla dolu. Bu e-haber bülteni kayitlarini, yatirim getirisi hesap makineleri, pazarlama materyali için kaydolma, çizimler ve ücretsiz hizmet denemeler içerir. Ve rekabet her zaman kampanyanin etkisini sulandirmak için yollar bulmak, çok geride degil.

asil mesele
Pek çok online kullanici rutin birden fazla hesap olusturma ve tek seferlik kayit olan birden çok kez kayit yaptirarak ücretsiz deneme kampanyalari kötüye. Ya da, yarismacilar deneme kampanya yatirimlarindan tam fayda kaynaklanan bile en iyi yönetilen sirketler önlemek için sahte kimlikle kayit. Bir kullanicinin kimligini kötü çevrimiçi dogrulama yüzünden mali kaybi ile çevrimiçi aldatma sonuçlari.

Oldukça riskli hatta kampanyalari daha az etkili ve yapma, amaçlanan ulasamayacagi% orijinal olmayan müsteriler ve rakipleri tarafindan uzak alinir – Bu konuda çözümlenmemis birakilirsa, bu bilinen bir seydir. Bu olumsuz gerçek müsterilerine hizmet düzeyini etkileyen, beklenen her kampanyadan verim degil, ayni zamanda suslari kaynaklari etkiler sadece. Bu e-is konusu yaygin olarak kabul edilmistir, ve web sitesi sahiplerinin sorunu en aza indirmek için çözümler ariyoruz.

phoneconfirm çözüm
PhoneConfirm.com web sitesi sahiplerinin çevrimiçi e-isletmelerin her türlü için kendi deneme kampanya yatirimlarindan tam degerini elde yardimci olur uygun bir çözüm saglar. PhoneConfirm kanitlanmis Otomatik Telefon Onay Servisi, yirtici ve rakipleri büyük ölçüde pazarlama kalitesinin artirilmasi, bir ürün veya hizmetin ücretsiz deneme için kayit önerilmez kullanarak açar.

PhoneConfirm çözümü iki önemli gerçeklere dayanmaktadir. Ilk olarak, herhangi bir telefon numarasini kolayca izlenebilir. Birden fazla e-posta adresleri hizli ve serbestçe sadece birkaç dakika (çesitli e-posta hizmetlerini kullanarak) elde edilebilir ise yaninda, yeni bir telefon numarasi almak için çok daha karmasiktir. Çogu insan için, sadece bir ücretsiz servis kullanim için bir telefon numarasi onaylamak için sorun degmez. Yani, çogu potansiyel dolandiricilarin hemen cesareti ve çilginlik islemek için fikir birakin vardir.

nasil phoneconfirm.com çalisir
Deneme kampanya PhoneConfirm Hizmet araciligiyla potansiyel müsterilerine bir sirketin web sitesine baglanti alt sayfalar. Müsteriler tarafindan çevrimiçi saglanan bilgilerden, Telefon Onayla kullanicinin telefon numarasini dogrular, benzersiz bir PIN numarasi üretir, ve büyük ölçüde önemsiz kullanicilara pazarlama malzeme sevkiyat, ücretsiz mal veya ücretsiz deneme hizmetleri azaltarak, kaydeder.

Son kullanici, bir islem için kayit oldugunu ayni zamanda otomatik olarak arama telefon numarasini PhoneConfirm. PhoneConfirm hemen telefon numarasi PIN girisi ile web sitesi ile etkilesim kisinin temsil onaylamak için numarasini arar. Otomatik blokaj ve islem konusunda herhangi bir uyumsuzluk sonuçlari daha elden çikarilmasi için web sitesine bildirilmektedir. Sonuç dolandiricilik azalma, yetkisiz sistem kere azalmis ve geleneksel, manuel telefon onay süreci ile karsilastirildiginda önemli bir maliyet tasarrufu oldugunu.

phoneconfirm.com kullanmanin avantajlari
PhoneConfirm en dolandiricilik koruma hizmeti büyük ölçüde sahte kullanicilar azaltarak, gerçek zamanli kimlik dogrulama için önemli bir katman daha ekler. Bu, güvenli hesap güncelleme ve korumali degisiklikleri (örnegin parolalar gibi) saglayan manuel telefon onay için isçilik ve servis maliyetlerini azaltir, ve islem için baska bir onay kaydi ekler.

PhoneConfirm.com kurulumu ve kullanimi kolay hem de. Hatta müsteri servisi kurmak yardimci olacaktir. PhoneConfirm en dogrulama hizmeti web sitelerinin kampanya yatirimlarindan tam fayda elde yardimci olur. On-line kampanyalar sirasinda, web siteleri daha da ücretsiz teklifleri haksiz kullanimi vazgeçirmek için kendi formlara PhoneConfirm logosunu kullanabilirsiniz.

destek hizmetleri phoneconfirm
PhoneConfirm.com de onun non-stop, yenilikçi ve uygun maliyetli online telefon dogrulama hizmetleri ile taninan dünya çapinda taninan bir marka adidir. PhoneConfirm profesyonelce yönetilen ve tam nitelikli ve deneyimli pazarlama, mühendislik ve teknik destek ekipleri ile dünya çapindaki müsteri tabanina üstün öncesi ve satis sonrasi destek hizmetleri vermeyi taahhüt eder. PhoneConfirm politikasi ürün ve destek hem de devam eden arastirma ve yenilik yoluyla müsterilerine mümkün olan en yüksek kalitede saglamaktir.