ücretsiz müzik indirme hala büyük bir anlasma

Biz Napster.com ve müzik ücretsiz olarak indirilebilir istemiyorum müzik sektöründe sanatçilar çevreleyen tartisma hakkinda duydum. Internet ücretsiz off için müzik indirme üzerinde tartismalar her ile, bu alanda oluyor tam olarak bilmek Ilginizi çekebilir.

Orijinal Napster sitesinde, insanlar vardi ve onlar ücretsiz olarak kütüphaneye eklemek istedim ne olursa olsun müzik ücretsiz olarak birbirleri ile paylasmak, ya da indirmek ne olursa olsun müzik yükleyebilir. Müzisyenler sadece bir telif hakki ihlali bu süreci oldugunu savundu, ama ayni zamanda bizim için müzik yapmak için çok çalisiyoruz orada nedenlerinden biri, sirayla, çabalarini bazi parasal yarar oldugunu. Onlar web sitesinden, ücretsiz, istedikleri tüm müzik alabilir çünkü Napster geçmiste tedarik oldugu ücretsiz müzik indirme, çikiyor ve CD’ler satin alma, kamu zorlastirir.

Eger kendi web sitesi bunlari kayit olmak istersen Napster.com artik ücretsiz yedi günlük deneme sunuyor. Istediginiz kadar, bu süre içinde çok müzik dinleyebilirsiniz ücretsiz, ancak artik onlar için ödediginiz sürece istediginiz sarkilari indirebilirsiniz. Yedi günlük deneme süresi kadar sonra, onlarin indirme hizmeti kullanmak edebilmek için ayda $ arasinda 9.95 14,95 $ maliyeti. Orada bir ay için aylik olarak, onun tüm imzalamak için herhangi bir sözlesme oldugunu ve ayni zamanda birden fazla indirme için indirimler sunuyoruz. Eger bir CD satin almak için maliyeti ne kadar düsünürseniz bu fiyat oldukça makul görünüyor.

Tabii ki, birçok insan hala aktif olarak internet ücretsiz kapali müzik indirirken. Orada pek çok ücretsiz müzik indirme servislerinin, ancak dikkatli olmak zorunda. Müzik indirme ücretsiz olabilir, ama her zaman yasal degildir. Eger bilgisayariniza indirmeden yazilimi yüklemek, ayrica, spyware, adware ve isletim sisteminize zararli ve bazi durumlarda olabilir hatta virüs, bir ton icar riski çalisan, bilgisayariniza geri dönüsümsüz hasara neden olur.

, Müzik indirme ücretsiz ya da kapali, internet sarki kütüphanesi kurmak için uygun ve kolay bir yoludur. Ama hepimiz bu olabilir tür ne olursa olsun bizim favori müzik, onun daha iyi haberdar olmak zevk ve kendinizi ve bilgisayarinizi korumak amaciyla indirmeden önce gerçekleri bilmek istiyorum bile.