web 2.0 pazarlama – Profilinizi

Profiliniz karli bir Web 2.0 kampanyanin en kritik unsur olabilir. Bu makalede, herhangi bir sosyal ya da Web 2.0 programi için olusturma profil uygulanabilir birkaç temel kapsayacaktir.

Birçok yönden e-ticaret Eger perde arkasinda kar saglar. Siparisiniz dügmeleri ve alisveris sepeti sistemi, iyi yazilmis satis kopya ile birlikte, hiç bir görünüm yapmak olsun veya olmasin saat sizin için tüm çalismalari yapmak.

Bu, tüm Web 2.0 pazarlama ile degisiyor. Web 2.0 pazarlama dünyasinda çekirdek varliklari,, kazanan gülümseme ve kisisel ilk izlenim ister inan ister inanma vardir.

Biz biraz abartmis olabilir. Ama sadece biraz.

Eger ürün ve hizmet satan degil gelistirmek için Web 2.0 siteleri kullanirken aslinda, bir, kendinizi satiyoruz! Büyük bir profil ayarlama Web 2.0 pazarlama basari için çok önemlidir.

Sizin umutlari aninda onlar size ve gibi ilgili olabilir hissetmek gerekir. Bu tabii ki harika müsteri iliskileri için önünü açiyor güven ve kisisel bir baglanti, yol açar.

Herkes gibi gidiyor degil: Kabul gereken ilk sey sudur!

Çevrimdisi karsilamak Herkes ve / deli gibi asik düsmek ya da en iyi arkadasin olmak istemiyor. Sosyal medya ve Web 2.0 pazarlama stratejileri kullanarak bu herhangi bir farkli olmasini beklemeyin.

Sizin odak ile ortak bir sey var insanlarla gerçek bir baglanti kurmak olmalidir. Nerede olursaniz olun, bu yüzden sadece rahatlamak ve kendiniz olun size iliskilendirmek mümkün olacak çevrimiçi binlerce insan var.

Iste son derece etkili profili ayarlanirken akilda tutulmasi gereken bazi temel vardir.

gerçek adini kullanmak

Bir profil kurarken her zaman gerçek, tam adini kullanin. Bu sadece biraz çocuksu oldugu gibi bir kullanici adi ile asla, bu gizlemek için bir sey var “amatör” ve hatta göstermektedir bagirir.

gerçek kisisel bilgileri uygun oldugunda saglamak

Gerçek yas ve dogum tarihi kullanin ve yasadiginiz sehir ve ülke girin. Bu Web 2.0 pazarlama bütün mesele oldugu için tabii ki, görüntülemek genel halk için banka hesap bilgilerini ve tam sokak adresi girmek istemiyorum, ama çok açik ve erisilebilir olma izlenimi vermek istiyorum ilk etapta.
her ne pahasina olursa kendin ol

Kisisel günlük olarak kullanmak dil tür gerçek ilgi liste ve tüm profil yazmak emin olun. Gerçekten gerçek burada parlamasina izin efor sarf eder. Profilinizin noktasi ilgi ve kisilik özellikleri paylasan diger insanlarla rezonansa kadar geri tutmayin ve utanma oldugunu.

Web 2.0 pazarlama ile dogru yarasa kapali kaygan satis konusma ve sert sahalari ortadan yanan olmayacaktir. Bunun yerine kisisel bir ilk izlenim yapmak ve diger insanlarin kendilerini tanitmak ve aslinda sadece bir dost konusma kadar grev davet olacak.

Ticaret toplanti bir yerel odasi da kisisel temsilcisi gibi profil düsünün. Bu profil gerçekten ve size sunabilecegi tüm büyük deger kim yansitir zorunludur.

Ileriye en iyi ayak koymak emin olun. Ama her seyden önce, daha önce de belirtildigi gibi, sadece kendin ol.

Http://www.buycomps4less.com adresindeki sitesini kontrol ediniz. Bu web sitesine almaz, web tarayicinizin adres olarak URL kesme ve yapistirma lütfen.