Bu davul ölçekler ihtiyaci olup olmadigini belirlemek

Kimyasallarin Davul birçok nedenden dolayi tartilmalidir. Brüt agirlik nakliye amaçli bilinmesi gerekebilir. Net agirligi envanter için gerekli olabilir, ya da bazi sürecinde kullanimini belirlemek için. Maddeler çesitli istenen sonuçlari üretmek için bir araya nerede Formülasyon aslinda, davul yer alabilir.

En sik davul boyutu 55 galon oldugunu. Bu tambur çapi “, 24 ile ilgilidir. Bir sivi içerigi varsayarsak, dolu davul bir davul ölçek davul bu tip tartmak uygun oldugu özellikleri bir dizi olmalidir yaklasik 800 lb için £ 500 kadar gelen agirligindadir. Öncelikle, dijital göstergenin okunabilirligi tipik bir pound 2/10 olur uygulama için yeterince dogru olmalidir £ 1000 bir kapasiteye sahip olmalidir. Bu ölçek kolay ölçek platformu üzerine veya kapali davul rulo yapmak için düsük bir profile sahip olmasi da önemlidir.

Arlyn Serisi 3250 Drum Ölçekler bu gereksinimleri karsilamak. Standart bir platform boyutu tekerlekli davul arabalari kabul etmek yeterince büyük yapim, 36 “x 36” dir. Bu platform, sadece 1 7/8 “çok düsük bir yükseklige sahiptir. Ölçek çok kolay davul arabalari rulo yapma, bir rampa ile birlikte gelir. Dahil dijital gösterge çok büyük basamakli bir grafik ekran kullaniyor. Bu ölçek ölçek bir odanin olabilir bir operatör tarafindan okunmasini saglar. Ama operatör de ekranin alternatif modlarinda gösterge koymak seçebilirsiniz. Grafik ekran farkli biçimlerde çesitli agirlik bilgilerini görüntülemek için esneklik saglar.

Bir davul ölçek zor kötüye tabi olabilir. Bir tambur elle ölçek üzerine yüklenir, sok yükleme önemli bir miktarda olabilir. Bir forklift taraftan ölçek vurursa, yan yükleme çok yüksek düzeyde olacaktir. Kullanim Bu tür kolayca ölçegin yük hücreleri zarar verebilir. Basarisizlik bu tip en aza indirmek amaciyla, Arlyn Tambur terazi paslanmaz çelikten yapilmis yük hücreleri kullanir. Bu daha tipik davul ölçekler için kullanilan alüminyum veya kaplamali çelik, ya da daha kötüye bu tür çok daha iyi direnç gösterir. Paslanmaz çelik de daha uzun ömürlü kullanim sunan, daha korozif ortam tahammül edecektir.

Ölçek platformu en iyi dogrulugunu saglamak için çok sert olmalidir. Sac metal yapi siklikla kullanilirken, bir kaynakli çerçeve iyi çalismasini sunacak. Genel olarak, platform üzerinde treadplate desen en iyi kaymaz yüzey sunacak. Ölçek platform altinda Kaynakli kanallari bir güç saglamak.

Bazi durumlarda, davul yerine davul arabalari kullanarak elle yüklenir. Bu durumda, daha küçük bir ölçekte bir platform daha az yere ihtiyaç vardir, böylece tercih edilir. Mevcuttur Diger standart boyutlar “x 27” 30 “x 30” ve 20 içerir. Bu modeller ayni zamanda çok düsük bir profile sahip ve paslanmaz çelik yük hücreleri dahil.

£ ABD’de en yaygin olarak kullanilan birimler olsa da, kilogram birçok endüstriyel uygulama için standart haline gelmistir. Bir ön panel dügmesi operatör rahatligi için bu iki birim arasinda geçis saglar. Mevcut diger birimleri ons ve gram içerir.

Bir diger önemli özelligi, tamburun agirligi çikarma yetenegi, bu nedenle sadece içeriklerin agirligi gösterilmistir. Dara dügmesi bu islemi gerçeklestirir. Net ve brüt dügmeleri operatör iki dosya biçiminde de agirlik göstermek için izin vermek için kullanilir.

Genellikle davul ölçekli standart bir prize takili olabilir bir yerde olacaktir. Ama mevcut olmayabilir durumlar vardir. Bu mobil uygulamalar veya ölçekler alaninda disari kullanilmalidir içerebilir. Bu yüzden, bir terazi 12 VDC araç girisi ile temin edilebilir, ya da bir yeniden sarj edilebilir batarya ile kullanilabilir. Ölçegin güç tüketimi çok düsük oldugu için, bir araç tedarik önemli araç pil tüketimini olmayacaktir. Bir sarj edilebilir pil alternatif seçim ölçek kadar sarj arasinda çalisma süresi 40 saate kadar çalismasini saglar. Pil takimi kendisi kolay sekilde çalismasina engel degil, ölçek göstergesi içinde bulunabilir. Sarj süresi tam sarj için dört saat kadar kisa olabilir.