ppc veya organik arama – bir i kullanmalisiniz

PPC aka Sponsor Arama alakali anahtar kelimeler için online görünürlük elde etmek için en hizli yoldur. PPC aslinda anahtar kelimelere reklam özel ödenir. Google’in PPC modeli “Adwords” denir. Reklamverenin kullanimi Google’in teklif modeli belirli anahtar kelimeler için teklif Rekabet. Kazanan teklif (reklam verenler) arama o anahtar kelime için arama motoru kullandiginizda reklam (adtext ve baslik) görüntülenir olacaktir. Reklam görüntülenme sayisi Reklamverenin reklam bütçesi, reklamverenin çalistirmak için reklam ve Google ile ölçülen reklamin “kalite puani” için istedigi günün kez de dahil olmak üzere bir dizi faktöre tarafindan kontrol edilir. Baslatmak için yüksek bir puan gerek yok gibi simdilik Kalite Puani endise etmeyin. Bu zaman içinde daha önemli hale gelir ve kefil aramak alani içinde yer nerede olumlu ya da olumsuz etkileyebilir.

En önemlisi, alakali anahtar kelimeler ve düzgün yazili reklam basligi ve metin herkes için basarili bir teklif stratejisi ile, ürün ve hizmetler için aninda görünürlük elde edebilirsiniz. Bu ppc reklam öncelikli ve önemli bir avantajdir. Web sitenize bir sey yapmak zorunda degilsiniz.

ppc diger önemli avantajlari:
1. Aninda Yönetimi – aninda kontrol edilebilir. Reklamlari kapatin ve isterseniz bir heves bunlari açabilirsiniz. Bu reklamlar görünür bütçenizi, günün saati degistirebilirsiniz.
2. Sonuçlarini izlemek ve takip etmek kolay – her izlenim (ekran), her tiklama kayitlidir.
3. Sadece tiklamalar için ödeme yaparsiniz. Degil gösterim için.
4. Sen kursun basina maliyeti, “Bir web sitesinin ziyaret basarili bir sonucu olarak gördügü bir sey” basina satis veya maliyet basina maliyet … DÖNÜSÜM hesaplayabilirsiniz.

ppc dezavantajlari:
1. Özellikle zaman içinde, çok pahali olabilir.
2. Arama Sponsor Sonuçlari den fazla 02:01 tarafindan Organik Sonuçlari tercih ederim. Bu kefil aramak gibi birçok kez … Sponsor alanda 3 tiklamayla az 1 yani gibi arama sonuçlari iki kez organik alanda tiklama olusturmak anlamina gelir.
3. Basarili teklif arama alani en yüksek liste kazanmak için tiklama basina farkli miktarlarda ödeme olarak maliyet degiskendir.
4. Sen artirmak almak ve görüs kaybedebilir. Yani, model tahminleri bir kesinlik olarak reklam maliyetleri artmaktadir.
5. Tiklama dolandiricilik riski, Google bu konuda çok uyanik olmak için ellerinden geleni yapiyor olsa da. Ancak bir gerçek ve güçlü risk devam etmektedir.

organik arama motoru optimizasyonu (SEO)

Organik SEO Internet Pazarlama “John Houseman” dir. Eger yesil-gölgeli alanda görmek sonuçlari “earrrrrrned.” Diger bir deyisle, bu listeleri reklam degildir. Onlar sadece karmasik algoritmalar ve arama motorlari teknolojisine dayali endeksli ve ILGISI IÇIN RANKED edilmistir listesi burada. Arama kolay ve verimli aradiklari bulmak ve yolda olabilir sayede bir sistem olusturarak, bu Google, egemenligi elde etti nasil.
Yani bu sonuçlar elde gerekir. Tanim olarak, basari garantisi (bir arama ilk 3 sayfalarda listelenen varlik) yoktur.
Basarili Ancak, asagidaki önemli yararlari elde edebilirsiniz:
1. PPC vs tiklandiginda olma Iki kez olasiligini.
2. Liste tiklandiginda kaç kez bütün olursa olsun hiçbir ücret.
3. Google örümcekler siralamasinda arkanizda göre daha uygun olarak site rütbe olarak liste olarak orada uzun süre günde 24 saat kalacak.
4. Maliyetleri yüksek siralamasi için daha iyi uzun vadeli bir strateji çok daha düsük oldugu ve tiklama oranlari çok daha yüksektir.

negatifleri
1. Hemen degil, garanti ve elde etmek kolay degildir. Herhangi bir arama deneyin ve üçte ikisi sayfa yukari mavi yatay çizgi bakmak. Bunu belirli bir dönem için rekabet web sayfa sayisini göreceksiniz. O anahtar kelime deyimi için binlerce 10 en rakip web sayfalari milyonlarca göreceksiniz.
2. Uzmanlik içi gelismis ya da özel ve gösterdi beceri ve yüksek arama motoru sonuçlar üreten bir basari ile profesyonel bir Internet Pazarlama Sirketi ile ise gerektirir.
3. Yüksek Profesyonel Taahhüt geri (dogrudan gelen baglantilar web sitesi kendi içinde ilgili içerik dogrudan isaret) gelistirmek için metinsel içerik üretmek için gereklidir.
4. Bu pahali degil! Bu önemsiz bir ya da kolay bir süreç ya da beceri kümesi degildir. 100 en fazla rakip sayfalari veya binlerce disinda sayfa 1 (ilk 10 listeleri) Ulasim açikça yapmak gerekir.
5. Bu zaman alir … sürecinde gün veya hafta içinde sonuç vermez. Bu herkesin görebilmesi için gerçek sonuçlar görünür üretmek için oldugu kadar 6-12 ay olarak alabilir.

Ben bilerek pozitif daha negatif dahil. Bu baglilik ve ilgili görevlerin gerçeklik düzeyini anlamak önemlidir.

Ancak, faydalari çok büyük. Kolayca bir “motive alici” tarafindan bulunan … Sonuçta, arama ne aramak için ve ne zaman yapmaya karar verdim … nerede baska bir ortamda daha motive umudu bulabilirim? Tüm eylemler alici tarafindan baslatilan ve etkilesim alici vardir. Çok güçlü, gerçekten.

Yani, IKI kullanmak için söyledim … neden?
Her iki avantaji var. Devam eden organik SEO “firinda.” SEO sonuçlari görünür ve elle tutulur hale geldikçe ise Müsterilerimiz genellikle, bizim tavsiye üzerine, bir orta vadeli kisa strateji olarak PPC kullanacak, PPC bütçeleri müsterinin duruma bagli olarak kesilmis ve ortadan kalkar. PPC genellikle, bir marka veya marka tanitmak bir marka veya marka koruma, ne olursa olsun tercih arama tarafindan 100% oraninda görülebilir daha fazla görünürlük kazanmak için uzun vadede daha düsük bir düzeyde devam eder.

Yani PPC Sprint olan … Organik SEO Maratonu oldugunu. Ancak, her ikisi de iyi koordine online strateji birlikte çalisabilir.