Ydeveloper Eger e-ticaret roi artar nasil

Bir kalite odakli Yahoo Magaza Tasarim ve RTML Özellikleri Saglayici olarak 2003 yilinda bu yana Ydeveloper (Yahoo Magaza Gelistirme) gibi diger büyük web magazalari ile birlikte size en iyi teklifi ve Yahoo Magaza Tasarim ve Gelistirme için hizmet veren bir uzmanlik düzenliyor eBay ve Amazon. Size gerekenler ile saglar, herhangi bir web uygulamasi, web tasarimi, e-ticaret çözümleri, istemci-sunucu uygulamalari, ya da baska bir yazilim çözümleri olmak. Bu Yahoo Store, iyi RTML özellikleri Ortakligin, Internet Pazarlama, eBay Magaza Tasarim, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetleri, Multimedya çözümleri, Yazili Basin çözümleri ve liste gidiyor yeniden tasarlanmasi, Yahoo Magaza Tasarim hizmet alanlarinda silinmez bir izlenim birakti ve üzerinde.

Bizim büyük hizmetler sunlardir:
yahoo magaza tasarimi ve gelisimi:
Bu kategoride en iyi hizmetleri, Yahoo Merchant Solutions mevcut magaza dönüstürmek yeniden ve mevcut Yahoo Magaza optimize etmek ve RTML Programlama kullanarak Yahoo Magazalari artirabilirsiniz vardir. Tek bir cümlede, Yahoo Magaza tüm e-ticaret isletmeler için saglam bir platform ve gururla biz basari yolu dogru onlara yol için web sitesi ve en iyi hizmeti tüm e-ticaret unsurlari kolaylastirmak oldugunu iddia ediyor.

RTML Programlama kullanarak gelirinizi artirmak:
RTML (Real Time Isaretleme Dili) web zenginlestirmek için gerekli güçlü bir programlama dilidir. Birçok önemli RTML özellikleri vardir. Bunlar arasinda, Bookmark Us, Yahoo Kuponlar, Ödeme Page Çapraz satis, Düzen Özellikleri ve Navigasyon Özellikleri yaninda Bülten Abonelikleri gibi Pazarlama Özellikler vardir. Ama dikkat için pazarlama özelligini ‘Scratch & Kaydet’ yüzey size kupon kodu bilmek ve ürünü satin indirim sabit bir yüzde almak için kasada özel bir kupon kolaylastirmak izin çizik gereken yerdir. Hepsi RTML özelliklerin en heyecan verici ve kazançli yönü var. Ve muhtemel indirim nedeniyle, müsterilerinize kesinlikle sitenizi ziyaret ve yeniden ziyaret etmek için çekici olsun. Bu egzersiz yukari is gelir grafik artiracaktir.

Kurumsal Site Tasarim / e-ticaret magazasi gelisimi:
Web siteleri, milyonlarca su anda online is bir isareti yapmak çevrimiçi. Biz sirasiyla ürün ve sirket USP (Benzersiz Satis Önerme) ve OSP (Kurumsal Satis Önerme) görünümünde tutmak en iyi e-ticaret siteleri gelistirmek ve tasarim. Ydeveloper kurumsal siteler Tam zamanli Merkezi, Bir eski Medya, Abelyne Saç Merkezi, Dijital Veterinerler gibi isimleri alarak en karli hale üzerinde bir ustalik var iddiasini hakli çikarmak için bir kahramanlik vardir, Morgon, Karmanya, RTML Usta, Kaushalam kendi Rose pisi.

logo tasarimi:
Logo is kurumsal bir kimlik. Bu sirketin OSP esit bir hissesini (Kurumsal Satis Önerme) sahiptir. Is Logo sirketin vizyon ve deger ifade eder. Ydeveloper Dellamonda, Rüya Su, Cuffum için logo dizayn ve birkaç isim Buld Kaynak Led etti. Web siteniz Ydeveloper yardimi ile daha önce bahsedilen bu ayni yükseklikte ölçeklendirilebilir.

multimedya çözümleri:
Ydeveloper tanitimlari, animasyonlar ve açikça hedef kitleye mesajinizi iletecektir kurumsal is için özel efektler olusturabilirsiniz. Bizim multimedya bazilari en çok dikkat çeken özellikleri bizim ‘Multimedya Çözümler’ Eger hedef kitlelere üzerinde (Dijital Fotograf Makinesi, Video vb) herhangi bir ortamda oynamanizi saglar ve ayni zamanda web için etkin olabilir “Multimedya Çözümleri” mükemmel bir parça olusturur vardir web sitesi ile interaktif.

medya çözümleri yazdirin:
Hepimiz boyutlari her B2B, B2C ve endüstriyel firmalara ürün ve hizmet Baski ve Katalog Tasarim konusunda uzmanim. Eger ürün brosür, katalog, is ilani, posta kartlari, kurumsal kimlik, afis, afis ve diger pazarlama malzemeleri ihtiyaci olsun, biz sunmak için tasarim ve pazarlama uzmanligi var.

Basili Medya Çözümleri, biz Gomadic, Kol-baba, Dijital vet.com, Blink Danismanlik, Kaushalam vb gibi gurur hissetmek pek çok isim var

seo (arama motoru optimizasyonu):
Bu ince ayar web sitenizin Google, Yahoo ve MSN gibi büyük arama motorlarinda üst siralarda yer almak için çok süreçtir. Sonuç olarak, Arama Motoru Optimizasyonu hizmetleri onlara bir dügmeye tiklamasiyla bilgi istenen hedef kitleye sunan ulasmak için herhangi bir web sitesi ayrilmaz bir parçasi haline gelmistir. Burada SEO hizmetleri bizim beyligi oldugu iddia kazik olabilir. Ydeveloper web sitenizde ziyaretçilerin en çok sahip olarak çok kisa bir sürede web sitenizi tanitabilirsiniz.

portföyümüze:
Portföyümüz mükemmellik ile zamaninda kalitesi ile biz esanlamli, bizim müsteri için de balon tutar. Gomadic, Dellamonda ve 220 Depo Adlandirilmalarinin bazi hesaba katmak iken portföyümüzün en çekici bölümleri Yahoo Magaza, ASP Magaza, eBay Magaza ve PHP Magaza bulunmaktadir.
Biz para degeri ve mükemmel sonuçlar araciligiyla örnek. Biz en tatmin edici müsteri hizmetleri sunmak ve dünya çapinda müsteri gücümüzü Sagladigimiz kaliteli hizmet kanitidir.

Biz gibi ortaklar da çok zenginlestirici ve sürekli büyüyen Kaushalam-bir Hindistan ve Karmanya merkezli deniz gelistirme birimi Dijital-Anoto islevselligine dayali dijital kalem teknolojisi.

Daha fazla bilgi için bizim Ücretsiz sayisi 888-828-9864 bizi arayabilirsiniz.