online kredi karti ödemeleri bir giris kabul

Choice America veya Kanada Amerika Birlesik Devletleri içinde dayali sirketler için büyük, ama hatta bu yargi disinda seçenekler yelpazesi sürekli artmaktadir. Bu yazinin amaci size ve isiniz için en uygun ne oldugu hakkinda bilinçli bir seçim yapmak, böylece, yeni isletmeler için mevcut seçenekleri için genis bir giris saglamak ve farkli seçenekler hakkinda daha ayrintili bilgi için isaretçiler saglamaktir .

Web sitenizde kredi karti ödemeleri kabul baslamak için, üç temel seçenek vardir:

* Banka ile kurmak ve bagimsiz tüccar hesabi için
* Bir tüccar hesabi güvenli bir araci veya komisyoncu servisini kullanmak için
* Üçüncü bir kisi araciligiyla ödeme kabul etmek

Bu seçeneklerin ilk en dogrudan ve neredeyse kesinlikle isiniz için en ekonomiktir. Eger yerel subesine bir is hesabi açtiginizda Birçok durumda, bankalar otomatik olarak kendi ticari hesap servis hizmetleri ile saglayacaktir.

Küçük isletmeler ve start-up için dezavantaj pek çok banka basvuru bir tüccar hesabi açmadan önce uyulmasi gereken çok siki gereksinimleri olmasi. Bu bir yil veya daha fazla denetlenmis is hesaplari, detayli is planlari, ya da önemli yatirim sermayesi kaniti içerebilir.

Çogu banka hala Internet tüccarlar için hizmet rafine oldugundan, çogu hala garanti bir sal olmadan küçük isletme hesabi kabul temkinli yaklasiyorlar. Bu kredi kartlari PDQ ile çalinmis olmasi bir geleneksel perakende hesabi, kurmak nispeten kolaydir ve bir imza ödeme kabul edilmeden önce saglanacak olsa da, sadece bir kart numarasi gereklidir online ticaret,, için hesap çok olan sahte ödemelerden daha fazla risk.

Bankalar genellikle çok daha kolay ve bir araci sirket ile çalismak daha güvenilir çevrimiçi karti ödemeleri kabul etmek için bir tüccar hesabi kurmak isteyen ilk kez tüccarlar için, çevrimiçi müsteri ihtiyaçlarina adapte basliyor ise. Uygulama ekstra vücut tarafindan incelenmesi olacak anlamina gelir ragmen, önemli ölçüde kabul sansinizi artirmak da yok. Araci sirketlerin basarili bir uygulama adim yardimci olmak için bankalarla deneyimlerini çizebilirsiniz. Bu araci ‘kabul ücretlerini kontrol etmek, belli ki, tavsiye edilir.

Araci uygularken, dikkate almak en önemli faktör risk profilidir. Eger herhangi bir sekilde isinizi risk minimize ederek, büyük ölçüde aracilar ve bankalar tarafindan hem kabul edilme sansinizi artirmak.

Bunu yapmanin bir teknigi sadece düsük fiyatli ürünler online satis için ilk amaci böylece is plani etmektir. 10 $ veya daha az fiyatlara ayda sadece birkaç yüz ögeleri satmaya baslayan planliyorsaniz, o zaman plani hemen yüksek fiyatli ürünlerin çok sayida satmak ise çok daha düsük risk temsil eder. Küçük baslayin ve güvenlik deger kanitlanmis bir kez daha sonra genisletin.

Bu mali ödeme gücünü kanit edebilmek için de önemlidir. Birçok sirket kredi karti faturalari, mortgage ödemeleri ayrintilari ve kisisel net deger diger kanit görmek isteyecektir. Bu nedenle mümkün olan her yerde bir uygulama göndermeden önce kisisel borç en aza indirmek için tavsiye edilir.

Kabul sansinizi etkileyebilecek bazi daha az somut faktörler de vardir. Isinizi daha profesyonel görünmesi için – bir A.S. veya Ltd – Bir limited sirket kurma dikkate deger. Simdi para çok küçük meblaglar için Internet üzerinden limited sirketler kayit mümkün oldugu gibi, kesinlikle çaba deger.

Tüm basvuru süreci yönlerini ve bu ürün garanti, aylik giderleri, dolandiricilik geçmis tecrübeler ve diger konularda bir dizi ile ilgili sorular içerebilir ile, amaciniz güvenli olarak is sunmak olmalidir ve araci maksimum güven asilamak için . Bu güvenlik gelistirerek, sadece kabul edilme sansi daha yok, bu da dogrudur, ayni zamanda araci daha iyi bir anlasma teklif oldugunu fark edebilirsiniz.

Bir araci vasitasiyla uygulayarak, basvurunuzu tekrar ve rafine mümkün de olacak. Birçok araci basvuru ücretleri talep yok, her zaman üçüncü seçenek düsünmeden önce kendi ticari hesap basvurusu için öder kadar.

Kendi ticari hesap verilir degilseniz, o zaman tek seçenek online kredi karti ödemeleri kabul etmek üçüncü bir hesabi kullanmaktir. Süreci ödemeler için bir üçüncü kisi ile bir hesabi ayarlama genellikle inanilmaz basittir. Kural olarak, sadece sizin iletisim bilgilerini içeren bir formu göndermek ve, çogu durumda, küçük bir “aktivasyon ücreti” ödemek zorunda.

Üçüncü bölümde islem Internet ticaret için yeni baslatilmasi ve küçük isletmeler için mevcut tek seçenek olsa da, bazi dezavantajlari var. Bu seçenek ile ana dezavantaji normal gerektirir bir üçüncü taraf kullanimi ödemeleri alma gecikme. Politika orta yerlesmek tüccar genellikle bir veya iki is günü içinde kredi karti müsteri tarafindan ödenen para yatirmak hesaplari, ortalama üçüncü sahis islemciler ortalama 14-28 gün, ve bazen en fazla 45 gün için fon kesintisi aracilik ise ise bir önceki aya yürütülen islemler için aylik. Açikçasi, bu is için nakit akisi sorunlara neden olabilir, ve önemli ölçüde dublör genisleme.

Ikinci dezavantaj üçüncü taraf islem için ücret onlar aylik ücretler, islem basina ücretleri, ya da ikisinin bir arada olup olmadigini, bagimsiz bir tüccar hesabi için bankalar veya araci tarafindan tahsil islem ücretleri çok daha yüksek olmak zorundadir olmasidir.

Son olarak, üçüncü bir islemci kullanarak ciddi müsteri ile etkilesim sinirlar ve isinizin profesyonel görüntü zarar verebilir. Ekleyerek örnegin, bir sekilde formu özellestirmek için normalde mümkün olmasina ragmen sansi karti ödemeleri kabul etmek, o, sen, onlar genel bir siparis formu doldurmaniz gerekir üçüncü tarafin web sitesine yönlendirebilir gerekir sirket logosu. Ödemeleri üçüncü sahis hesabina, kendi adi ve islenir Buna ek olarak, sizin müsterilerinizin kredi karti faturalari görünecektir.

Diger seçenekler is için kullanilamaz, tüm bu nedenlerden dolayi, üçüncü isleme büyük ihtimalle sadece düsünülmelidir. Bu kesin avantajlari vardir, dedi – üçüncü isleme kurmak için, basit, hizli ve ucuz degil, en az gerçegi. Üçüncü taraf islemciler ayrica ücretsiz-of-charge bazilari ekstra hizmetler, sunabilir. Clickbank, örnegin, standart olarak bagli yazilim yerlesik saglar.

Sonuçta, seçtiginiz seçenek isin dogasi, büyüklügü ve riskleri çok baglidir. Ancak, daha ayrintili seçenekleri inceleyerek, sizin sirket için en iyi seçim yapmak mümkün, ve online ticaret maliyetlerini en aza indirecektir.