basarili ebay listeleri için ipuçlari – Bölüm 1

EBay satis oldukça basit bir islem gibi görünebilir. Ancak, size eBay is basarili olmak için çikmak istiyorsaniz bazi seyleri farkinda olmak gerekir. Bu yazida listeleri satis dönüstü almak yararli saglayacak ipuçlari bir dizi sunuyoruz.

ipucu 1 – arastirma dogru miktarda yürütmek

Bu birçok yeni eBay saticilari görmezden bir ucudur. Bu benzer ögeler listelenmistir ve satis olup olmadigini ögrenmek için site etrafina bak önce saticilari bir çok eBay üzerine ögeleri yayinlayacagiz. Bir ürün satmak için denemeden önce biraz arastirma yapmak için birkaç dakikanizi ayirip bunun için satmak için muhtemelen ne kadar, ürün satacak olmadigini bilmek yardimci olacaktir, ve kaç teklif üzerine yerlestirilen olacak.

ucu 2 – çeken bir baslik yazmak

Bu herhangi bir potansiyel alicilar kaydinizi tiklayin yardimci olacak bu gibi listelerinizi için iyi bir baslik yazmak önemlidir. Ayrica iyi bir baslik daha çekici hale getirmek için yardimci olacak ve size rekabette bu kenari verecektir. Kitabiniz ilgili anahtar kelimeler eklemeyi unutmayin. Bu sadece madde bulma bir alici olasiligini artirir.

ucu 3 – kisa açiklamalar yazmayin

Bu muhtemelen eBay satis söz konusu oldugunda saglayabilir en önemli ipuçlari biridir. Ne hatirlamak gerekir Kaydinizi içindeki metnin dogru miktarda trafik iyi miktarda üretmek için ve size listeledik ürün satmak için yardimci olacaktir yardimci olacaktir. Eger ürünler için kaliteli açiklamalari yazmaya zaman ve çaba harcamaya istekli iseniz, o zaman daha iyi sansinizi eBay satis vardir.

ucu 4 – Dürüst olmak

Bu ürünün herhangi bir kusurlari varsa onlar belirtilmelidir anlamina gelir. Her zaman için eBay ürün satis oldu herkes dürüst olmak, bu ürünlerden olasi sorunlari abartmak olsa bile, sadece size potansiyel müsteri güvenini artirmak için yardimci olacaktir söyleyecektir.

ucu 5 – orijinal içerik yazmak

Ne yazdiginiz orijinal oldugundan emin olmaniz gerekir. Eger diger insanlarin bilgileri kullanabilirsiniz zaman zaman kaybi gibi görünebilir, ancak potansiyel alicilar hemen neler oldugunu görmek mümkün olacak. Onlar biraz hayal kirikligina ve satin alma yapmak için diger listeleri bakacagiz hissedeceksiniz.

ucu 6 – Iyi kaliteli fotograflar saglar

Ne Eger eBay için bir öge listesi zaman hatirlamamiz gerekiyor insanlarin yakindan mal görmek ister olmasidir. Bu, en iyi kaliteli olanlari kaydinizi için kullanmayi tercih için farkli resimler çesitli alarak zaman biraz harcama anlamina gelebilir. Iyi yüksek kaliteli fotograflar sadece bir potansiyel alicilar güven artiracak ve böylece satin alma yerine rakiplerinizin onlarin sansi artar.