bir sayfa çikis-temel

E-ticaret web siteleri ödeme sürecinde siteye tüm yol müsterilerine getting odaklanmak için bir çok sey var. Ancak, çogu zaman e-ticaret siteleri alici ve can sikici bir zaman olabilir ödeme islemi sirasinda müsterilerine bilgi toplamak için yollari üzerinde durulacak. Sonuç olarak, alisveris sepeti terk oldukça yaygindir. Bir web sitesi bu durum ve en iyilerinden biri bir sayfa çikis kullanmaktir önleyebilirsiniz birçok yolu vardir. Bu kolay, hizli, ve müsteriler için hatta eglenceli kontrol yapar. Onlar ürün siparis ve için ödenen az zaman hiç ve çünkü bir sayfa çikis sizin sitenizde alisveris keyfine varacaksiniz olacaktir. Kisisel bilgi toplama düzgün ve hizli bir ödeme islemi saglamak kadar önemli degildir.

Eger müsteri açisindan düsünün. Onlar istedikleri ve son olarak sitenizde buldum ürün arayan zaman geçirdim. Onlar form doldurma ve kisisel bilgi veren degerli zaman harcamak zorunda sadece çikis için hazir olsun. Bu ödeme islemi yorgun ekranlar bir çift sonra bu yüzden ne yapmaliyim? O kadar yer daha kolay kontrol ve degil yapar baska bir web sitesi bulmak! Müsteriler her zaman dogru ve nereden satin aliyor e-ticaret sitesi kisisel bilgilerini tüm bilmeniz gerekmez. Yani, onlar bir sayfa çikis sunan sitelerden alisveris. Kolay kontrol yapmak için bu aslinda sitenize onlari sadik hale getirecek!

Artik tek bir sayfa çikis için izin veren bir alisveris sepeti aramaya baslayabilirsiniz için ödeme müsterilerinin tür aradiginizi biliyorum. Bu web sitenize fayda olacak, ama çok müsterileriniz olacak sadece. Aslinda iletisim bilgileri, arka plan bilgisi, ve benzeri her sayfada doldurmak için müsteri isteyerek yapabilirsiniz daha kisisel bilgi toplama degil tarafindan daha büyük bir müsteri tabani insa edebilirsiniz. Bu counterintuitive görünebilir, ama bu yüzden bir deneyin ise yariyor!

Bu online alisveris söz konusu oldugunda en iyi gibi web siteleri dikkate almak yararli olacaktir. Eger kisisel birçok bilgi girmek için ve size tek bir sayfada teslim olabilir gerektirmeyen siteler gibi Büyük olasilikla. Simdi biliyoruz ki bu bir seçenek sitenizde içeren deneyin. Büyük olasilikla sizin müsterileriniz siteniz için böyle bir sorun olmayacak çikis ve sepeti terk araciligiyla ayrilmamak oldugunu göreceksiniz!