büyük dijital haklar sorunlara e-ticaret çözümleri

Web daha kolay-insanlarin dünya çapinda bir çok sey çok farkli görevleri tamamlamak için günün çevrimiçi herhangi bir zamanda alabilirsiniz yapti. E-ticaret, veya alisveris online, pek çok yönden ekonomik büyüme için önemlidir. Web insanlar bir sanal ortamda satilik ürünleri satin almak ve sunmak için toplayabilir bir yer olarak davranir.
Online is basari simdi sadece bir tür ya da diger dijital güvenlik sistemleri baglidir. Kredi karti islem kusursuz olmalidir. Bile en küçük dijital hata için oda olmalidir. Sen dijital ürünler, yazilim ve e-kitap dolarlik her yil birden fazla milyonlarca internetten çalinti edilir oldugunu bilmek için sürpriz olabilir.
Piyasadaki en güvenlik sistemleri çogu bugün hala bilgisayar korsanlari için erisilebilir. Onlar elektronik bilgi alarak birçok yolu var. Onlar para bir çok yapabilirsiniz, ve fazla insan her gün bunu çalisiyoruz. Orada iddia korsan-güvenli olmasi için bu mevcut yazilim paketleridir, ama onlar sadece elektronik çalmak her türlü ortadan kaldirmak için yeterince akilli degildir. Bir çözüm var mi? Ögrenmek için okumaya devam edin!
Dijital hirsizligi önlemek için, bir birkaç ihtiyati tedbirler alabilir. Size yazilim korsanligi bir son koyamazsiniz oldugunu kabul ediyorsunuz. Ancak, kesinlikle bunu azaltmak olabilir. Sizin indirme sayfasina için en URL degistirme düzenli olarak dijital hirsizligi önlemeye yardimci olabilir. Bu bir sikici bir görev gibi görünüyor olabilir ama senin kesinlikle olumludur. Sizin indir sayfa için bir sifre olusturma ayni zamanda dijital hirsizlik ile ilgili bir ‘akilli temel’ bir yoldur. Ancak, bu seçenekleri Sifremi yani sira sizin dijital ürün yetkisiz transkript dagitim gelen insanlarla önlemede yararli degildir. Bir dijital ürün üzerinde bir geri ödeme elde Insanlar bu dijital ürün kullanmaya devam edebilirsiniz. Dijital ürün güvenlik baglaminda ‘IP lisansi izleme’ önemini görevden asla gerekir nedeni budur.
Eger IP izleme ne oldugunu biliyor musunuz? Internet kullanarak tüm bilgisayarlarin bir birey IP adresine sahip. Ve böylece, onlarin programa IP izleme dahil datum indirmek için kayit için bir basit bir müsteri numarasi talep güvenlik yazilimi, uygulamalari. Onlar onlar ögeleri için erisim kazanmak için önce kullanmak için kisi için bir müsteri lisans numarasi üretmek. IP Internet Protokol anlamina gelir.
Bu erisim lisansi Gelecegi kötüye satici ürün erisim reddetme ve muhtemelen Rahatsiz Eden Kisiler karsi harekete kazanmasina olanak saglar. Orijinal geri ödeme normal bir olarak devam ama ‘seri ürün hirsizlik’ tomurcuk halinde nipped edilir. IP lisansi izleme ‘e-ticaret’ alaninda takip büyük bir hayraniyim kazanmistir. Bu ‘e-ticaret’ alaninda simdi IP izleme olmadan düzgün fonksiyonu olamaz söylemek dogru olacaktir.