Dijital mal satan

Daha fazla kisi girisimcilik kesfetmek ve bu gün küçük isletme sahibi tadini çikariyor. Isletme sahipleri dijital çagda sadece insanlarin hayatlarini her yönüyle ilgili dokunmadan artik fiziksel ürün satan degil. Birçok tüccar simdi belge veya grafiklerde tüm web sitesi tasarimlari için herhangi bir sey olabilir dijital mal satmak. Bir kar açabilirsiniz olasi sanal mallarin bir yeri vardir, ve ayni zamanda dijital mallar, satis için pek çok olasilik var.

Herkes sadece dijital mal satmak için bir is baslar. Durumlarda bir sürü olarak, isletme sahibi daha geleneksel bir mekan ile basladi. Örnegin, örgü tekne fuarlari ya da bir online magaza örme ürün satan baslayabilir. Onun özgün tasarimlar bazi ilgi olusturmak, o daha sonra standart bir metin belgesi veya bir PDF belgesi gibi, sanal biçimlerde desenleri örgü veya tig satabilir. Bu kavram birçok el sanatlari için uzatabilirsiniz. Ortak bir ofis yazilimi ile kullanim kilavuzlari ve desenleri olusturmak ve bu projelerin yeniden ilgilenen insanlar için dosyalarin kopyalarini satabilirsiniz. Müsteri web sitesinde veya PayPal gibi bir ödeme hizmeti araciligiyla magaza çikis yöntemini kullanarak online öder, ve sonra o da ögeyi indirmek veya 24 saat içinde bir e-posta eki olarak alacaksiniz.

Dijital mal satmak için baslangiç ??maliyeti oldukça düsük oldugu için isletmenin bu tür potansiyel olarak güzel bir kar açabilirsiniz. Bir internet üzerinden ödeme toplamak için bir yol gerekir. PayPal müsterileri kendi hesabina para göndermek ve almak saglayan bir hizmettir ve sirket online isletmeler için ticari hesaplar sunmaktadir. Satici Google Checkout veya Paypal gibi büyük saglayicilarindan biri, bir dahili alisveris sepeti ile kendi alisveris adanmis bir web sitesine sahip olmak isteyebilirsiniz. Tüm bu hizmetler bir aylik ücret ya da satis yüzdesi olup olmadigini, bir ücret talep edecektir. Satici ayrica bazi masraflari olacak insa ve barindirilan bir web sitesi olmasi gerekir.

Online dijital mal satmak için sayisiz yolu vardir. Bir özel bir site üzerinden ya da zaten bu islemler için ayarlanmis mekanlari kullanarak yapabilirsiniz. Sik sik kaynak o kullanir ya da o zaten sahip oldugundan, böyle bir girisim ön büyük bir yatirim gerektirmez. Is bu tür fazladan para yapmak ve hatta olanlari mevcut gelir degistirmek için harika bir yol olabilir.