e-ticaret hatalari ve tuzaklar – Hiç baslamadan önce birakma

Kesinlikle bu ben sorunu kendi e-ticaret web sitesi ile ne oldugunu bana sordu diger insanlarla kostu olan en yaygin sorun oldugunu söyleyebilirim. E-ticaret çevrimiçi çok yerel küçük bir kasaba olan ana cadde üzerinde bir perakende magaza çalisan gibi gibi Genellikle insanlar hissediyorum. Onlar kapilari açmak sonra artik görünür, çünkü insanlar dogal olarak gelecek bekliyoruz. Sorun su ki, çevrimiçi bu sekilde çalismiyor olmasidir.

Sadece web sitesine erismek çünkü digerleri bunun farkinda oldugu anlamina gelmez, hatta dogal kendi bulmak mümkün olacak. Ben genellikle bu örnek vermek, ama size bu kategoriye girmeyen emin olabilirsiniz sadece böylece yinelenen deger tasimaktadir. Bina bir web sitesi çok Sahra Çölü’nün ortasinda is kurma gibi. Etrafta kimse yok, kimse görmek için gidiyor, ve herhangi bir trafik asla. Bu sizi vazgeçirmek için degil, bir start-up e-ticaret web sitesinin sert gerçekliktir. Bu asmak için ne yapmaliyim? Dogal olarak, ne teklif hizmetleri magaza ilgilenmislerdir insanlar söylerdim, ne satmak ürünleri ve oraya nasil onlara. Aslinda, hatta bu sadece trafik almak saglamak için Sahra oldugu magaza ve bir servis olarak çalisan benzersiz fikirler gelisebilir.

E-ticaret gerçekten farkli degildir. Biraz bacak çalisma olmadan web kazaniyor trafik saymak asla. Eger önemli degil o profesyonel olarak gelistirilmis olan para yatirim diye. Tüm rakiplerinizin en güzel magaza olabilir. Yine de, hiç kimse etrafinda ile Sahra’nin ortasinda bulunmaktadir.

Yani bir online bir bakis açisiyla, bu nasil üstesinden gelirsiniz? Nasil “bacak çalisma” online yapiyorsun? Genel olarak, bu zaman ve çaba sadece sizin tugla ve harç sirket ile ilgili olarak içerir. Orada gerçekten web sitesi pazarlama için çesitli yöntemler vardir, ama potansiyel alicilar ile gerçek etkilesim daha is basarisi için daha degerli bir sey oldugunu düsünmüyorum.

Ben bunu tavsiye ederim ilk sey çevrimiçi topluluklar birçok içinde yer elde etmektir. Bu çalistirdiginiz hangi e-ticaret magaza tipi, yer almak için bekledigini orada bir topluluk oldugunu fark etmez. Ki bunu bir etiket baski özel kupalar ve bardak satmak diyelim. Ben masamda gördüm ilk sey oldu çünkü ben bir örnek olarak vermek. Eger pazarlama amaciyla onlar için bazi bardak olusturmak veya çalisanlarina vermek zorunda ilginizi çekebilir diger küçük isletme sahipleri forumlari bulabiliriz. Sen bardak yerlestirilen kendi kilise logosu olan ilgi olmasi ve is yerinde kullanmak için kendi üyelerine verebilir kilise örgütleri bakmak olabilir. Akilda fikri, insanlar nereye gidecegini onlara gelmesini sadece sabirsizlaniyorum etmektir. Bu düsmek, bunu çok zor online basarili bulacaksiniz. Eger iliskileri gelistirmek, kelime web sitenizin nerede,, ve sonunda satis dönüstürmek baslayacak kimin hizli yayilacaktir.