ev is firsati kaçirmayin

Ev is firsati baslatmak için size yol olusturmak gerekir. Eger ag olusturmak için yol açiyor yoksa taraftan bir is yok. Bu tekrar üzerinde arama ve üzerinde çogalmaya yardimci olur yol her türlü yeterince iyi.

Bir ev is baslatmak için yapmaniz gereken tek sey bu 3 güçlü adimlari takip etmektir:

no.1 adim – bir açilis sayfasi olusturmak

Size bir tane olusturmak için gereken ilk kez (bir açilis sayfasi denir yüzden) için sayfa indi bir kisi ayrintilari yakalamak için. Görünümünü hatirlamak ve bu sayfanin hissediyorum ziyaretçilerinizin sizinle mesgul için elverisli olmak zorunda.

Hatta ücretsiz hediye “satmak” ve kisisel bilgilerini vermek ziyaretçi ikna için konu bu ilgili bilgileri saglamak zorunda.

Sizin opt-in kutu çok önemli çekici ve kisa olmalidir ve bilgi veren ve nasil onlari vaat ettigi ücretsiz teklif ya da düzenli haber bülteni göndermek için kullanilacak hakkinda dogrudan konusmak gerekir.

No.2 Adim – sizin yol takibi

Onlar sizin listelerinde olan, ürün veya hizmetlerini tanitmak için onlari e-posta göndermeye baslayabilirsiniz. Sizin satis sayfasi veya web sitesine baglar e-posta bir baglanti koyun.

Simdi bir açilis sayfasi ya da sikmak sayfa ev is çok önemli oldugunu biliyoruz. Bu ön satis ve yol yakalanir gerçek ürün, arasinda bir ara görevi görür.

No.3 Adim – Takip ve yol için bir firsattir tesvik

Aginizda neden sonra, bu yol için takip üzerinde tesvik etmek ve tutmak baslar. Sen düzenli olarak bilgilendirici e-postalar ya da firsat olarak ilgi insa edebilirsiniz bülten gönderebilirsiniz.

Bu gerekli yüz yüze tartisma isinizin bazi dogasi geregi, onlar uygun bir ortamda firsat girisim hakkinda bilgi alabilirsiniz bir is firsati toplanti veya seminer için davet edebilirsiniz.

Ev is firsati ile baslayan olarak bu kadar basit size yol yakalanan ve insanlarin kendi ag olusturmak varsa. Olabilir