-Guangzhou-güney Çin Denizi led olusturmak için neden teknoloji atilim çaba çalisiyor

Çin ithalat ve ihracat fuari merkezidir (pazhou) dün (12), dört günlük 16. Guangzhou Uluslararasi Aydinlatma sergisi sona erdi. Erken göstermek tatlandiricilar tadi sonra, Güney Çin Denizi’nde LED bölgesel marka olusturmak için gelecekte niyetinde ve serginin tabaninin yaklasik 800 dönümlük bir insaat alani ile baslar.

Guangdong Zhaoxin aydinlatma Ltd, Foshan Nanhai Ke Vadisi güç Ltd ve diger 22 sirket “Güney Çin Denizi Müzesi marka” toplu sergisi için sergi sahip oldugu Güney Çin Denizi, içinde isik kaynaginin Bu sergi yaklasik 50 katilimci, alani görüntülemek 1.055 metrekare, bölgedeki bir önceki sergi onun asiri. Foshan Sehir elektrik isik kaynagi aydinlatma sektöründe dernek resmi Nanhai ilçesinde gelistirme gelecegi yönünde Güney Çin Denizi daha fazla bölgesel marka olusturma, artik sadece teknik atilimlar oldugunu söyledi.

“Kurumsal marka ve ürün satislari bu uluslararasi sergi sayesinde çok önemli bir rol oynamistir ve bu yil geçen yila göre yüzde artis isbirligi niyetleri,% 10 olarak gerçeklesmistir.” Kang Rong ince seramik sirketi, Pazarlama Direktörü, Foshan City, Pi Liping dedi. Luocun Güney Çin Denizi LED sektöründe kendi bölgesel markalar yaratmak için büyük platform olusturmak gerekir iken Luocun, sektöründe marka LED sadece, son yillarda katilimi etkisi ile, Ofisi Direktörü Liu Zongyang ortaya bucak. Ayrica Güney Çin Denizi ile ilgili üst düzey sergi tabani yaklasik 800 dönümlük bir alana insa etmek oldugunu söyledi, proje ikinci sahne aydinlatma aydinlatma sehir, serginin temel destek olacak Güney Çin (Uluslararasi) yer alacaktir is böyle organize uluslararasi fuarlar için otel gelismis, çok fonksiyonlu toplanti salonu gibi özellikler. Göster baz simdi erken planlama ve müzakere sürecine girmistir.

Bu Güney Çin Denizi gelisimine Güney Çin Denizi’nin gelecekteki ekonomik kalkinma bölgesi sanayi LED ortaya çikti. Ilk Guangdong Eyaleti iki temel Park Luocun yeni bir isik sanayi üssü yerlesti nerede mevcut, ekonomik kalkinma bölgesi, Nanhai zaten nationstar, Kellett fotoelektrik O XURUI fotoelektrik üç uzun çip projesi, yere düstü. Daha sonra devreye üç proje sonra, Güney Çin Denizi yaklasik 150 MOCVD üretim hatti ve çip üretim ekipmanlari ilgili boyutu toplam olacak. 2013 yilina kadar, Luocun tek basina sanayi üretim degeri 20 milyar yuan ulasmasi bekleniyor LED.