Internet perakende teslim çözümler

Son birkaç yil içinde biz internet üzerinden satin alma büyük bir artis gördüm;? 2010 yili için toplam online perakende brüt satislar 60 milyar elde bekleniyor. Kendi evinizin konforunda ve lüks arasinda hizli ve kolay hemen her sey satin almak çok kolay. Ancak, fare basin ile yürütülen olamaz prosedürün bir bileseni vardir. Bu elde ögeleri fiziksel nakliye ve verimli bir hizmet olmadan tüm zaman ve seçim olusturmak ve siparis bitirmek için çaba olasilikla çarçur edilecektir. Hemen hemen hepsi çok iyi güvenilir online magazalar kavramak gibi – paket gerçek hedefi basariyla gelene kadar islemi gerçekten tamamlanmadi.

Dogru ve iyi zamanlanmis teslim azaltilmasi yoksun sevk hacmi büyümeye yetenegi alicilar memnun tutmaya devam dogru çok önemlidir. Eger ülke çapinda vanlar kendi sayisi yönetiyorsaniz durumlar disinda, bir üçüncü taraf saglayici için müsteri mutlulugu emanet edilecektir. Bu avantajlari artirmak için alabilir bir çok adim vardir:

1. Eger tasiyici en kadar güncel dagitim kez ve simdi is son basvuru tarihleri ??ve hatta internet sitenizi üzerine yerlestirmeniz gerekir – onlar bir siparis hemen önce bu müsterilerinize En son siparis tarihi hakkinda bilmek emin yapacaktir.
2. Belki de tedarikçiden dogrudan gönderilebilir ögelerin her türlü var. Bu kesinlikle lik deposuyla ve gerçek siparis almak için zaman içinde bir yasam alani tasarruf etmenize yardimci olabilir.
3. Tasma ve / bas veya ek sermaye harcamalari maliyetleri üzerine azaltmanin bir yolu olarak iyi yerine getirilmesi hizmetini kullanarak düsünün.

Yerine getirilmesi gerçekten gerçek depolama yani sira kisinin örgütün mal teslim prosedürü kuracak bir hizmettir. Genellikle herhangi bir büyüyen perakende satis için yararlari çok çesitli bilinmesine ragmen bir alternatif olarak kabul edilmez.

Daha depolama alani ve hatta personel üzerinde açik gider gerek is mevsimsel zirveleri dikkat çekmek için kullanilabilir.
Eger yüksek cadde magazalari yerine getirilmesi ile birlikte her bir web sitesi çalisiyorsaniz is baska bir yer olarak internet ticaret magaza tedavi maliyet-etkili bir araç, eksi genellikle kisisel operasyon çalismasi için önerilen harcama olabilir.
Yerine getirilmesi firma bazen çesitli tasiyici her çesit yararlanarak oldugundan, bu ürün ve dagitim alternatif bir dizi için çok iyi dagitim maliyetleri erisimi olan saglar.
Bu özel gönderir yönetmekten biraz zaman alabilir ve ayni zamanda internet siparisleri hala paketlenmis ve teslim olacagini anlamak, bir mola yetenegine sahip olacak.