kar patlama

Eger arka uç söz zaman bir web gelistirici olmak, hemen veritabani ve içerik yönetim sistemi düsünüyorum. Bu yazida farkli bir isik altinda arka uç bahsedecegiz. Büyük online isletmeden kar kaynagi ve size ögrendiklerini uygulamak için teknik olmak zorunda degilsiniz.

Arka uç tekrar tekrar sizden satin alarak ilk ürünü alan insanlardan elde edilen gelir anlamina gelir. En para çevrimiçi yapilir nerede arka uç oldugunu. Eger ilk satis yaptiktan sonra ilk satis alma, en zor parçasi olan, müsteri simdi hayatlarinin içine ne kadar deger ekliyorsaniz olacaktir. Pazarlamacilari bir çok onlar arka uç kar potansiyeli gerçeklestirmek için çok az veya hiç kar ile ilk satis yapmak için mutluyuz. Istediginiz zaman müsterilerinize e-posta ve yeni bir ürün olusturdugunuzda, satis aninda patlama var.

Bir örnek Iste, diyelim ki 49 $ için satan bir ürün var sayiyorum ve haftada 10 hareket. 6 ay sonra o 12 $ 740 düzenli bir kar var. Diyelim ki 97 $ için satan bir yeni ürün lansmani ve 3 günlük sadece satis söz ilk ürünü alan herkese bir e-posta göndermek demek

20% (makul bir oran) 97 $ bir ürün satin 52 kisi olacak bir sonraki ürün satin aldiysaniz, sadece birkaç gün içinde 5044 $ yapmak istiyorum. Bu, sadece 3 gün normal satis 10 hafta muhtesem var!

Simdi ne yapabilirim, ön-programi simdi bir kaç gün sonra ilk ürünü satin bu insanlar ikinci ürün satin almak için firsat var, böylece bir otomatikcevaplayici oldugunu. Bu müsterilerinizin Satisi ve web sitenize ziyaretçi basina satis miktari artirmak için bir otomatik sistem var. Baslangiçta, bu ilk satis odaklanmak ve bu bilgiyi hiç süphesiz karli ispat edecektir.

Bu makalede yararli bilgiler aldi umuyoruz.