kartlari kabul basarili bir e-ticaret sitesi için gerekli neden

E-ticaret sektöründe, online islemlerin büyük çogunlugu kredi karti ile karsilanir. Norm olarak kurulan bu ile, müsterilerin çevrimiçi bir sey satan varsa, kredi karti ile ödeme mümkün olacak bekledigi. Bir is sahibi olarak, bu gerekliligi göremeyebilirsiniz da, müsterilerinizin ayakkabi kendinizi koymak önemlidir. Müsterilerin kredi karti ile ödemeyi tercih anlamak basladiginizda, ayni zamanda satin alma aliskanliklari daha fazla fikir sahibi olacaktir. Ne kadar çok müsteri satin alma davranisi hakkinda bilmek, daha fazla onlara ilgi bir sey ile müsterilerine sunmak için pazarlama kampanyalari hedef olabilir.

Alisverise uygundur

Birçok kisi, bu uygun oldugu için online alisveris tercih. Onlar istedikleri ürünleri aramak için kendi ev ya da ofis terk etmek gerekmez. Alisverise tarafindan, ayni anda birkaç magaza ziyaret ve fiyatlari karsilastirabilirsiniz. Buna ek olarak, müsteriler ne istediklerini satin almak için bir magaza siralarinda, trafikte oturup park yeri bulmak ya da beklemek gerekmez. Online müsterileri için, en az çaba ile bir ürün almak ilgilidir. Bunu müsterilerin çevrimiçi bir banka havalesi yapmak için sadece kadar kolay oldugunu düsünebilir, ancak, öncelikle sitenizden çikmak zorunda, kendi internet bankaciligi giris sirketinizin banka bilgilerini yüklemek ve daha sonra ödeme yapmak. Bu çaba büyük miktarda olmasa da, yine de biraz zaman aliyor. Kredi kartlarini kabul eden bir e-ticaret sitesi ile karsilastirin. Siteyi terk etmek zorunda kalmadan, müsteriler sadece giris kredi karti bilgileri ve birkaç dakika içinde dogruladi satin alma var olabilir. Ödeme yöntemi olarak bir öncelik ve kredi kartlari bu saglamak gibi online alisveris kolaylik ariyoruz. Bu size e-ticaret sitesi üzerinde kredi kartlarini kabul edebilirsiniz emin olun önemli oldugunu nedenlerinden biridir.

e-ticaret sitesi teknik olarak gelismis oldugundan emin olun

Müsteriler online isletim iseniz, mevcut olan en son teknolojiye sahip bekliyoruz. Tüm ürün vitrinde bir web sitesi için yardimci ama yine de nakit alim ve banka mevduatlari için müsteri gerektirir degildir. E-ticaret sektörünün rekabet gücü yüksek ve bir is olarak, müsterilerinizin kalite ve rahatlik sunan gerekir. Bunu yapmazsaniz bunlari sadece baska bir yerde site ve alisveris birakmak için, bu çok kolaydir.

alisveris ve ödemeler takip ederek

Pek çok müsteri, onlari alimlarini takip etmek için daha kolay oldugu gibi bir kredi karti satin almak. Bu küçük isletmeler için özellikle önemlidir. Insanlar birden fazla alisveris yapmak ve daha sonra ay sonunda tek bir hesap üzerinden her seyi halledebiliriz. Müsteriler genellikle kendi kartlari var ve genellikle satin alma bu maxing sakincasi olmaz siniri ne kredi biliyorum. Müsterilerin kredi kartlari satin aldiginizda, onlar kolayca daha sonraki bir tarihte miktari yerlesmek ya da mümkün oldugu gibi kismen bunu ödemek biliyorum.

kredi karti sadakat programlari yararlanarak

Birçok kredi karti sirketleri sadakat programlari ile müsterilerine sunmak. Genellikle müsteriler kredi kartlarina harcadiginiz her 5 $ veya 10 $ için, onlar puan ile ödüllendirilir. Noktalarina tahsis edilen sekilde, kanal degisir ama genellikle prensip aynidir. Daha bir müsteri kazandiklari daha fazla puan, kredi karti harcadigi. Puan toplamaya zaman içinde, müsterilerin çok çesitli avantajlar için onlari nakit olabilir. Pek çok müsteri, bu nedenle hey mümkün oldugu kadar çok puan kazanmak böylece kredi kartlarinda alisveris yapmak için tercih edecektir. Bazen insanlar sadece kendi sadakat programi noktalari yararlanmak ve kazanmak edebilmek için büyük alimlar yapacak. Bir bakima, aslinda daha fazla harcama müsteri tesvik eder. Yalnizca e-ticaret sitesinde kredi karti alisveris kabul etmek tesisleri varsa satin alma davranislari bu tür yararlanmak mümkün olacaktir.

büyük satin alma grubu

Akilli is sahibi tüm alimlarin en az yüzde 75 kredi karti kullanilarak yapilir oldugunu göstermektedir istatistikleri göz ardi edemeyiz. Daha fazla insan kredi karti ile satin almak için tercih, bu göz ardi edilemeyecek kadar büyük bir pazar. Tek yapmaniz gereken e-ticaret sitesi bir kart isleme hizmeti kalmadan üzerinde kaybediyor olabilir tüm müsterilerine düsünün.