web sitesinde kredi kartlari ve e-ticaret ile

Eger is için kullandiginiz bir web siteniz varsa, o zaman insanlar bir kredi karti kullanarak seyler için ödeme yapmasi için sitenizi kurma düsünmelisiniz. Eger web sitesinde kredi kartlari ve e-ticaret ile etrafinda bas alabilirsiniz, o zaman daha fazla müsteri çekmek ve isinizi daha sorunsuz hale getirecek. Nasil ve neden web sitesinde kredi karti kullanmaniz gereken bazi ipuçlari.

Bunu yapmak için nasil?

Hesabinizdaki kredi karti ödemeleri kurmak için çesitli yollar vardir. Seçim için firmalarin onlarca olmasina ragmen bu kullanmak için Tüccarlar, Paypal ve CCBill içerir. Genellikle bir hesap kurma ve daha sonra web sayfasina saglanan dogru kod yapistirma içerir. Daha sonra müsterilerin web sitesinde dügmesini tiklayin ve kredi kartlarini kullanarak para göndermek mümkün olacak.

Darbe alicilar için iyi

Eger web sitenizde kredi kartlarini kabul neden bir nedeni darbe alicilarin ihtiyaçlarina uygun olmasidir. Birisi sitenizi ziyaret ve onlar gibi bir sey görmek, ama sizinle iletisim ya da uzun bir ödeme yöntemi kullanmak zorunda, onlar bir satin alma ertelendi olabilir olabilir. Darbe alicilar hizli seyler satin almak mümkün olmak istiyorum, ve kredi karti ödemelerini kabul onlara bunu saglar.

Isinizi uluslararasi yapma

Sadece çek veya havale ile ödeme kabul ederseniz, size hitap olabilir müsterilerin sinirlayici olabilir. Eger kredi karti ile ödeme izin verirseniz insanlar insanlar Ayrica ödeme sürecini hizlandirir in ikamet ve sayisini artirmak hangi ülkeden bir kredi karti ile ödemek mümkün olacak çünkü, çünkü o zaman, isinizi daha uluslararasi hale getirecek Eger dünya çapinda sahip oldugu müsterilerin.

Kredi kartlarini kabul yöntemleri

Daha önce belirtildigi gibi, sizin adiniza kredi karti ile ödeme kabul edecek üçüncü bir tüccar kullanarak web sitesinde kredi kartlarini kabul edebilirsiniz. Ancak, bir banka veya finans kurumu da kendi tüccar hesabi açarak kredi karti ödemeleri kabul edebilir.

Hangi yöntemi kullanmak?

Bir kaç dakika içinde kurmak ve çok az veya hiç kayit maliyetleri edilebilir olarak kullanmak için en kolay ve en hizli yöntemi, genellikle üçüncü bir tüccar. Ancak, üçüncü taraf saticilar bir banka ile kendi ticari hesap ayarlarsaniz çok daha yüksek islem ücretleri sarj edin. Eger uzun bir süre içinde büyük miktarda para ile ilgileniyor, bu kendi ticari hesap açmak için ucuz olabilir. Eger görece az sayida satis ile ilgileniyor Ancak, bir üçüncü taraf tüccar iyi bir seçenektir. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, gerçekten web sitesinde e-ticaret istihdam ve kredi karti ödemeleri kabul için ödeme yapar.