yazilim online satis ve paypro küresel tarafindan sizin için gelistirilen akilli özellikleri kullanabilirsiniz

Nasil online satislari artirmak için? Bu yazilim gelistiricilerin ortak bir sorudur. Eger yazilimi online satmak için kullandiginiz e-ticaret sistemi optimize bir yazilim gelistirici olarak düsünmelisiniz en önemli seylerden biri.

E-ticaret platformu bazi özellikleri Kullanmadiginiz bile unutmayin ve gerekli degildir düsünüyorum önemli bir artis gerçeklestirmek için harika bir yol olabilir. Çapraz satan hakkinda unutmamak gerekir sirlarindan biridir. PayPro olarak, her zaman olagan seyleri degistirmek ve müsterilerimiz için onlari daha faydali hale getirmek için çalisiyoruz. Biz pop-up çapraz satis gelistirmis ve uygulamaya koymustur nedeni budur.

Neden bazi yazilim saticilari çapraz satan kullanmamayi tercih edersiniz?

Burada alisilmis bir durumdur. Bir müsterinin ürün satin alirken, o kendisine gerekli ürün ve ürün harcayabileceginiz para odaklanmistir. O bir çapraz satis ürün sunulabilir nerede müsteri siparis sayfasi alir. Ama çapraz satiyor sepeti degerini artirmak ve bu daha iyi bir teklif aramak için uzak müsteri takip olabilir.

Peki sepeti degeri uzak müsteri kovalayan tarafindan dönüsüm orani zarar vermeden arttirilabilir? Biz basit bir cevap bulduk! Biz siparis gönderildikten SONRA düsük fiyat için daha fazla ürün eklemek sunmak gerekir. Biz PayPro platformda çapraz satis pop-up olusturulan nedeni budur.

Bu nasil isliyor:
1. Müsteri deposunda bir ürün seçer.
2. O çok düsük fiyatli çapraz satan ya da hiç bir sey teklif nerede siparis sayfasina alir.
3. Müsteri siparis formunu doldurur ve bir emir gönderir.
4. Sonra onu “simdi% 50 ürün X inin” sunan bir pop-up alir.

Son asamada müsteri iki seçenek vardir:
Evet dügmesini – otomatik olarak ürün ekleyin ve müsteri talep edecektir
Dügme olan ürün ekleyin ve orijinal siparis için müsteri sarj yok.

Her iki seçeneklerinde uzakta müsteri takip riskini ortadan, ve çapraz satis yüzdesi artti. Bu, daha fazla basari ile yazilim online satis yardimci olacak küçük bir sir degildir.

E-ticaret sihirli yoktur. Sizin için PayPro gelistirilen küçük seylerle dönüsüm ve araba degerini artirmak, hesabinizin optimizasyonu ilgili.