büyük ilaç en sahte patent uzantilari meydan olabilir

Herkes büyük ilaç her zaman artik piyasada kendi markasi ilaç tutmak ve piyasadan jenerik alternatifleri tutarak halka fiyat rahatlama geciktirmek, patent yasalari etrafinda atlamak için FDA tarafindan izin oldugunu bilir.

Genel olarak, ilaç üreticileri hafifçe FDA yeni bir patent almak için izin için yeterli mevcut ilaç degistirmek için izin verilir. Hiçbir sekilde bu uygulama Amerikan halki yardimci olur. Bu daha fazla para kazanmak hakkinda basitçe.

Bu uygulama meydan hiç olsa da, yeni bir Anayasa Mahkemesi karari sirketlerin sahte patent uzantilari yoluyla ürün tekelleri korumak için sert yapiyor.

cnn gelen rapor:

Gaz pedallari üzerinde patent çürüten bir Yargitay karari dalgalar bazi uzmanlar söylüyor, bir kamyon gibi büyük ilaç vurabilecek …

Ayarlanabilir bir pedal ve elektronik gaz kontrolü: Yargitay Teleflex A.S. tarafindan düzenlenen bir patent iki Önceden var olan buluslar birlikte karar verdi. Kombine ürün Karara göre, yeni bir patent dikkat edilmesi gereken çok “açik” oldu.

“, Gerçek bir yenilik geciktirir ilerleme ve mayis olmadan normal akisi içinde meydana gelecek gelismeler patent korumasi verilmesi önceden bilinen unsurlari birlestirerek patent için, onlarin degerini veya faydali önceden buluslar mahrum,” iktidar okuyun.

Hiçbir sekilde büyük ilaç otomatik olarak kendi kisisel refah için patent sistemi manipüle durur bu ne anlama geliyor, ama tünelin sonunda bir isik piriltisi oldugunu.

Online yabanci eczanelerden siparis hakkinda daha fazla bilgi için buraya tiklayin.